Гнійна ангіна без температури

Гнійна ангіна без температуриЩо таке ангіна

Ангіна - це інфекційне захворювання, яке супроводжується запаленням піднебінних мигдалин. Збудниками цього захворювання є стафілокок або стрептокок. Оскільки ангіна є інфекційним захворюванням, то заразитися ним можна при контакті з хворою людиною.

Однак не рідкі випадки, коли ангіна виникає як ускладнення після дифтериту, коклюшу чи грипу. Зазвичай при ангіні підвищується температура (до 40 градусів), а також відчувається сильний біль у горлі. Але буває, що це захворювання може протікати без температури. Існує навіть гнійна ангіна без температури.

Хвороба починається з поразки поверхневої тканини мигдалин, вони червоніють і набрякають. Зазвичай цей період протікає без підвищення температури, а такий різновид ангіни носить назву катаральної. Її характерними особливостями є збільшення Лімфаузли, сухість і першіння в горлі.

{LikeAndRead}

Гнійна ангіна без температури

Саме визначення ангіни виключає протікання цієї хвороби без температури. Справа в тому, що збудники цього захворювання зумовлюють появу лихоманки. Гнійну ангіну можна легко переплутати з іншими захворюваннями і станами. За гній можна прийняти навіть залишки їжі, які, до слова, легко прибрати, випивши кілька ковтків води.

Крім того опіки і травми глотки можуть також викликати появу нальоту без підвищення температури. Такий тип нальоту є фібринозним - він затягує поранену поверхню.

Хронічний тонзиліт також іноді супроводжуватися появою гнійних пробок, які можна переплутати з нальотом при гнійної ангіні. Такі пробки можуть утворюватися навіть у здорової людини. Також в ротоглотці утворюється наліт при її ураженні грибком, при ангіні вінчався, при сифілісні ангіні, при стоматиті. Тому, виявивши у себе гнійний наліт у роті, не поспішайте ставити собі діагноз гнійна ангіна без температури.

Гнійна ангіна, при якій не підвищується температура - це дуже рідкісне явище. Як правило, воно властиво людям з глибокої імунодепресією.

Лікування ангіни без температури

Незалежно від характеру ангіни, її лікування не можна відкладати. Необхідно якомога швидше звернутися до лікаря, який призначить необхідні антибіотики та інші лікарські препарати для швидкого одужання. Гнійна ангіна без температури, так само як і будь-яка інша ангіна, вимагає обов'язкового полоскання горла розчинами фурациліну, марганцівки, солі або соди.

{/LikeAndRead}