Антибіотики при гнійної ангіні

Антибіотики при гнійної ангініАнгіна - загальна назва, що об'єднує в собі ряд запальних захворювань, переважно стрептококової етіології. Згідно характером, тяжкості і локалізації інфекції, розрізняють 5 основних типів хвороби, при цьому найбільш небезпечним вважається гнійний варіант розвитку захворювання.

Гостра форма перебігу і висока ймовірність ускладнень кажуть про неприпустимість самостійного діагностування та лікування. Особливо це відноситься до прагнення пацієнтів приймати різноманітні антибіотики при гнійної ангіні без консультацій у фахівця.

Симптоматика гнійної ангіни

Початок захворювання позначається різким підвищенням температури до критичних величин, ознобом, сильними больовими відчуттями при ковтанні. Гарячковий стан супроводжується нелокалізованной головним болем і неможливістю приймати їжу.

{LikeAndRead}

Зовнішній огляд виявляє формування на поверхні набряклих піднебінних мигдалин нагниваючих фолікул, що представляють собою жовтувато-білі освіти, що підносяться над навколишньою слизової.

Медикаментозне лікування ангіни

Симптоматичне лікування інфекції полягає в дотриманні дієти, що щадить, вживанні вітамінів В групи та антигістамінних препаратів пролонгованої дії. Висока гіпертермія купірується призначенням нестероїдних протизапальних препаратів ібупрофенового типу.

Місцеве лікування включає в себе полоскання дезінфікуючими складами з метою механічного видалення слизу і мікроорганізмів.

Антибіотики при гнійної ангіні призначають в аерозольній формі на ранніх стадіях і перорально або внутрішньом'язово в подальшому.

Основні антибіотики при гнійної ангіні

Базовими препаратами при лікуванні даного захворювання вважаються препарати групи пеніциліну, що надають виражену дію на стрептококи А групи. До найбільш поширених відносяться склади синтетичного походження, такі як Амоксицилін і Аугментин.

Прояв алергічних реакцій на компоненти пеніцилінової групи говорить про необхідність призначення азалідів. Помічено, що ці кошти не роблять помітного впливу на нормальну мікрофлору, у зв'язку з чим рідше викликають несприятливі побічні ефекти.

Всі антибіотики при гнійної ангіні необхідно приймати виключно за приписами фахівця з належним дотриманням дозування. Самостійне коригування лікування може призвести до небажаних результатів, з трудноліквідіруемимі наслідками.

{/LikeAndRead}