Ефективні народні рецепти від алкоголізму

Ефективні народні рецепти від алкоголізмуЩе Абу-ль-Фарадж говорив, що пияцтво доводиться матір'ю для всіх пороків. І справді в стані сп'яніння люди позбавляються своїх здібностей розсудливо мислити. Ібн Сіна лікар і вчений, що жив в далекому 980 році, був упевнений в тому, що систематичне вживання алкогольних напоїв дуже шкідливе, воно згубно впливає на печінку і мозок, виснажує нервову систему, викликає різноманітні захворювання нервів, і навіть може спричинити раптову смерть.

Тому, як тільки хтось починає страждати від алкогольної залежності, всі його родичі і друзі починають шукати всілякі засоби і способи позбутися від цієї напасті. Багато хто вважає, що найкращими є народні засоби, причому так вважають не тільки в далеких селах, а й багато освічених особи.

{LikeAndRead}

Найефективніші народні рецепти від алкоголізму

Народні рецепти від алкоголізму бувають абсолютно різними і носять досить поширений характер.

Дуже важливо кожній людині, яка періодично випиває, знати народні методи, за допомогою яких можна уникнути сп'яніння і послабити вплив алкоголю на організм людини.

Якщо вас чекає грандіозне застілля і вам зовсім не хочеться перепити і захмеліти, випийте чашку міцного чорного або зеленого чаю з додаванням м'яти або лимона, саме цей цитрус нейтралізує алкоголь. Як тільки застілля закінчиться, подібну процедуру потрібно повторити. Також для протверезіння відмінно підійде склянку холодної води з двадцятьма краплями настоянки м'яти. Це допоможе позбутися від головних болів, які часто супроводжують похмілля. Якщо ні настоянки м'яти, можна використовувати нашатирний спирт, двох крапель на один стакан води буде достатньо.

Починаючи випивати, не варто змішувати горілку з вином, інакше на ранок буде дуже погано.

Народні рецепти від алкоголізму грунтуються на двох принципах. По-перше, у хворого алкоголізмом необхідно викликати огиду до випивки, для цього в спиртне додають препарати золота і наполягають його на чебрецю, бузині або ялівці. Це надає питва неприємний смак.

По-друге, важливу роль відіграє психотерапія: переконання, навіювання, самонавіювання. Раніше роль психіатра виконував священик, знахарка або чаклун.

Нижче описаний один з рецептів для лікування хронічного алкоголізму на основі трав.

Взяти 3 ст.л. суміші трав з золототисячника, гіркого полину, чебрецю, і залити окропом, буде достатньо однієї склянки, настояти в теплому місці протягом декількох годин і процідити. Цей відвар потрібно пити по 1 ст.л. 3-4 рази на день.

{/LikeAndRead}