Таблетки від алкоголізму Тетурам

Таблетки від алкоголізму ТетурамУ наш час велика кількість людей страждають алкоголізмом. І для допомоги таким людям створюються різні засоби і методи лікування. До таких засобів відносяться таблетки від алкоголізму Тетурам. Фармакологічною дією якого є блокування алкогольдегідрогеназа.

Як приймати таблетки від алкоголізму Тетурам

Таблетки слід приймати перед сніданком на голодний шлунок. На початковому етапі лікування середньою дозою прийому вважається 500 мг на добу, звичайно, необхідну дозу кожному хворому повинен призначати лікар. У ході лікування доза поступово знижується.

Також таблетки від алкоголізму Тетурам застосовують у вигляді імплантацій. Відбувається це після ретельної обробки та дезинфекції місця надрізу. Робиться місцеве знеболення. Надріз, як правило, виконується в лівій клубової області, шириною приблизно 6 мм. На глибину приблизно 4 см вводяться препарат у розмірі двох таблеток. На надріз після введення таблетки накладається шов, а на шов у свою чергу стерильна пов'язка. Дана процедура виконується 4 рази.

{LikeAndRead}

Особливі вказівки для застосування таблеток від алкоголізму Тетурам

Важливо знати і пам'ятати, що лікування даним препаратом необхідно проводити тільки під стаціонарним наглядом фахівця - лікаря. Перед початком лікування хворий обов'язково повинен пройти повне обстеження на виявлення можливих протипоказань. Тетурам заборонений в застосуванні для людей, які хворіють на цукровий діабет, тиреотоксикоз, кардіосклерозом, атеросклерозом судин мозку, кровоточить виразкою шлунка, хворобами нирок і печінки і багатьох інших хвороб.

Таблетки від алкоголізму Тетурам можуть призвести до порушення діяльності серця, функцій печінки, травлення, розвитку гострих психозів і загострення різних хронічних захворювань. Привести до ознак, які нагадують алкогольне отруєння, а також до висипу і свербежу.

При появі несприятливих дій або реакцій варто звернутися за порадою до лікаря і зупинити застосування даного препарату. Препарат Тетурам не слід застосовувати перед роботою, яка вимагає підвищеної уваги. Під час лікування даними таблетками хворому забороняється приймати алкогольні напої, тому що це не є безпечним, починає сильно боліти голова, різко знижується артеріальний тиск, з'являються судоми і підвищується психомоторне збудження, яке супроводжується затьмаренням свідомості, що також вимагає термінового звернення до фахівців.

{/LikeAndRead}