Найефективніший засіб від алкоголізму

Найефективніший засіб від алкоголізмуПитуща людина рідко може зізнатися собі в тому, що він алкоголік. Він запевняє всіх, що не хворий і в будь-який момент може кинути пити. Тільки близькі люди знають про що прийшла біді і намагаються з усіх сил допомогти спиваються. Тоді й приходять на допомогу перевірені лікарські засоби.

Краплі Колме - ефективний засіб від алкоголізму

Останнім часом в аптеках все більше людей запитують краплі Колме для позбавлення від алкогольної залежності. Начулися про їх чудодійність в боротьбі з цією хворобою, вони готові їх купувати і приймати негайно. Відразу скажемо, що чарівної сили в цих краплях немає. Основною складовою в цьому препараті є все той же дисульфірам, як і в ліках Тетурам, Антабус, Еспераль та інших.

{LikeAndRead}

Принцип дії крапель заснований на виробленні стійкої непереносимості алкоголю. Під їх впливом алкоголь в організмі людини зазнає зміна і перетворюється на ацетальдегід. Його ще називають оцтовим альдегідом, і він здатний впливати на фізичний стан людини таким чином, що при прийомі алкоголю у хворого розвивається задишка і почервоніння обличчя, головний біль, нудота, виникає блювотний рефлекс, відбувається почастішання серцебиття. Результатом погіршення стану є тривога і страх пацієнта за своє життя. Весь цей комплекс відчуттів та їх наслідків після прийому крапель в клініці алкоголізму прийнято називати аверсионной методом лікування.

Способи та дози застосування Капель Колме

Ці краплі дійсно ефективний засіб від алкоголізму. Вони вперше з'явилися в Іспанії, а тепер їх успішно використовують у всьому світі. Популярні вони з причини можливості використання при лікуванні алкоголізму без відома хворого. Вони не мають запаху, абсолютно безбарвні, у них немає ніякого смаку, тому їх можна додавати в будь-яку страву або напій. Але таке застосування - це крайній захід, вона використовується, якщо алкоголік категорично відмовляється лікуватися в стаціонарі або вдома з доброї волі.

Щоб уникнути нанесення великої шкоди здоров'ю хворого, потрібно пам'ятати, що додавати в їжу потрібно тільки по 15 крапель під час сніданку і по 15 крапель під час вечері. Передозування крапель Колме може призвести до інфаркту міокарда та ішемічного інсульту.

Протипоказаний прийом крапель тим, хто страждає серйозними захворюваннями печінки, психічними хворобами, цукровим діабетом, має серцево-судинні проблеми.

Навіть якщо лікування проводиться будинку без згоди самого алкоголіка, необхідно консультуватися з лікарем.

{/LikeAndRead}