Народні цілителі від алкоголізму

Народні цілителі від алкоголізмуСеред людей є багато різних думок про алкоголізм. Багато хто вважає це хворобою, деякі називають розбещеністю. Незважаючи на різницю в думках, всі сходяться в одному: алкоголікам потрібно допомагати всіма способами і медичними, і народними.

Що пропонують народні цілителі від алкоголізму?

Лікарі з народу віддають перевагу лікувальним чаїв. Успіх такого лікування заснований на здатності чаю виводити з організму шкідливі речовини - продукти розпаду алкоголю. Відбувається це за допомогою сечогінного ефекту чаю і здатності його провокувати потовиділення. Склад входять до заварку трав і коріння різноманітний, але такі чаї неодмінно повинні бути з приємним ароматом, оскільки випивати за день потрібно до 20 склянок.

{LikeAndRead}

Крім того, ароматизований чай здатний приглушати тягу до спиртного, створюючи відчуття повноти в шлунку. Як відомо, при алкогольної інтоксикації слизова шлунка стає запаленої і роздратованою, зняти ці явища теж допомагає багаторазове чаювання.

Справжні потомствені народні цілителі від алкоголізму мають свої рецепти для приготування протиалкогольних чаїв. Вони перевірені багатовіковим досвідом і користуються довірою у клієнтів. Нижче наводяться два поширених ефективних збору для чаю.

Перший збір. Потрібно взяти чотири трави: полин, м'яту, деревій і звіробій в рівних частках, ретельно подрібнити і змішати. Для однієї заварки необхідно брати одну дрібку отриманого складу на 200 гр. окропу. Ця кількість чаю тільки на один прийом.

Другий збір. У цьому рецепті три компоненти: ялівцеві ягоди, корінь дягелю, корінь аїру болотного у рівних частинах. Заварюється також, щіпка подрібненого складу на 200 гр. окропу, і теж випивається за один раз. Повторюють процедуру чаювання не менше 20 разів за день.

Поради щодо застосування лікарських рослин

Для того щоб у алкоголіка виробилося відразу до алкоголю, цілителі використовують відвари з коріння і трав: 1 столова ложка подрібненого кореня копитніка, заливається водою, кип'ятиться 10 хвилин і настоюється півгодини, потім одну столову ложку відвару вливають в горілку п'яниці і дають випити; такий же відвар готується з кореня любистку.

Ефективні і відвари без горілки: з листя мучниці, трави плауна баранца. Але відвар з трави плауна баранца токсичний і його приймати потрібно за призначенням лікаря.

Деякі цілителі стверджують, що допомагають при лікуванні від алкоголізму укуси бджіл, постійне вживання кислих яблук.

{/LikeAndRead}