Які ознаки алкоголізму у жінок

Які ознаки алкоголізму у жінокАлкоголізм - велике горе в сім'ї. Приказка «мати алкоголічка - горе в сім'ї» відома здавна, те ж можна сказати про сестру, дочки, тьоті і просто близьку людину. Жіночий алкоголізм розвивається швидше, ніж чоловічої. Він ускладнений тим, що зазвичай жінки п'ють на самоті. Для того щоб запобігти або вилікувати алкоголізм, потрібно бути обізнаним про нього.

Ознаки алкоголізму у жінок

  1. Постійна наявність алкоголю в будинку, непереборне бажання випити, позитивне ставлення до алкоголю і всього, що з ним пов'язано. Як кажуть: «був би привід».
  2. Зменшення впливу спиртного на організм жінки - сп'яніння настає повільніше, ніж у незалежного від алкоголю людини. Кількість вживаного алкоголю стрімко зростає.
  3. Після прийняття алкоголю виникають стійкі провали в пам'яті.
  4. Слабшає внутрішній контроль: вчиняються аморальні і безсторонні вчинки.
  5. Захисні функції організму слабшають: відсутня блювота, яка може зменшити інтоксикацію, зникає апетит.
  6. Виникає, хто чинить похмілля нестерпним, (психози, підвищена дратівливість, лють), абстинентний синдром.
  7. Порушення розумового процесу - жінка, яка страждає алкогольною залежністю, насилу формулює думки, реагує на зовнішні подразники із запізненням. Поведінка стає вальяжним і метких навіть у тверезому стані. Проявляється агресія відносно близьких.
  8. Погіршується стан шкіри обличчя, волосся і нігті стоншуються.

Чи є шанс позбутися від жіночого алкоголізму?

Ознаки алкоголізму у жінок, як правило, яскраво виражені. Важливо вчасно зреагувати. Варто відзначити, що, всупереч існуючій думці, жіночий алкоголізм виліковний.

{LikeAndRead}

Вилікування жіночого алкоголізму - відновлення психофізичного стану організму, в результаті повної відмови від алкоголю. При боротьбі з алкоголізмом потрібно проявити стійкість і терпіння - результат не настане миттєво. Не варто переборщувати з моралями - страждаючи алкоголем прекрасно знає, що їй хочуть сказати і в певний момент перестане слухати, і ще більше озлобиться.

Якщо побороти алкоголізм самостійно не вийшло, варто звернутися до лікаря - нарколога. Сучасній медицині відомо достатню кількість способів побороти жіночий алкоголізм і повернути людину до нормального повноцінного життя.

{/LikeAndRead}