Які основні способи кодування від алкоголізму

Які основні способи кодування від алкоголізмуАлкоголізм є згубною хворобою XXI в., Яка негативно впливає не тільки на фізичне здоров'я самого хворого, але і на якість життя найближчого оточення.

Так як алкоголізм є хворобою, то вилікуватися від неї цілком можливо, але результат цього лікування напряму залежатиме від бажання самого хворого.

В основі лікування лежать різні способи кодування від алкоголізму. Кодування - це процедура, метою якої є зняття тяги хворого до вживання алкоголю.

Всі способи кодування діляться на 2 основні групи: медикаментозні і психотерапевтичні.

Медикаментозні способи кодування від алкоголізму

В основі цих способів позбавлення від алкогольної залежності лежить застосування лікарських препаратів. До таких способів можна віднести:

{LikeAndRead}

  • імплантація підшкірного препарату (вшивання);
  • введення препаратів SIT, MST і NIT внутрішньовенно;
  • метод «Торпедо» (вводять в організм речовини, не сумісні з алкоголем).

У результаті введення лікарських препаратів, організм алкоголіка починає негативно реагувати на вживання навіть незначної кількості спиртних напоїв. Можуть виникати такі фізіологічні реакції як: прискорене серцебиття, задишка, нудота, набряки, блювота.

Після медикаментозного кодування пацієнт повинен певний час перебувати під наглядом лікаря. Також перед кодуванням медикаментозним способом необхідно провести діагностику організму і повністю очистити його від алкоголю.

Психотерапевтичні методи позбавлення від алкоголізму

Суть їх полягає в психотерапевтичному впливі на підсвідомість пацієнта. Діляться вони на 3 групи:

  • За допомогою гіпнозу людині дають установку на відмову від вживання спиртного. Однак таке кодування є короткочасним.
  • Формування у свідомості людини стійкої думки, що прийом спиртних напоїв противний. Бажано провести тут замещающую психотерапію - замінити бажання вживати спиртне, на бажання здійснювати інші позитивні дії (наприклад, займатися спортом).
  • За допомогою навіювання, прийом алкоголю починає викликати хворобливі відчуття.

До таких способів відноситься метод Довженка.

Для тих, хто відчуває сильну тягу і боїться зривів, рекомендують застосування подвійного блоку. Цей спосіб поєднує в собі внутрішньовенне введення лікарських засобів і гіпнотичний вплив

{/LikeAndRead}