Як кодують від алкоголізму

Як кодують від алкоголізмуНа відміну, наприклад, від різних хімічних препаратів, несумісних з алкоголем капсул та іншого, кодування здається не таким радикальним засобом. Але тільки на перший погляд. Хоча сама процедура фізично майже безболісна - є тільки один момент больового точкового впливу, але він ні в яке порівняння не йде з операціями імплантації.

Нормального, відповідального фахівця - з базовою освітою психолога або психіатра вчать, як кодують від алкоголізму на спеціальних семінарах, разом з іншими техніками і способами лікування гіпнозом.

На кодування людина приходить сам. Добровільно. Численні міфи про «зомбування» і тому подібних страшилках, якими кишіла жовта преса, мають відношення до реальності не більш, ніж бразильський серіал. Потрібно ясне і чітке розуміння ситуації і відповідальне прийняття рішення - покінчити з алкоголем, курінням або будь-який інший поганою звичкою і залежністю. На рівні «У мене проблема, я хочу вибратися, але не знаю, як це зробити». У даному випадку фахівець якраз і відповідає на питання «як це зробити», граючи роль своєрідного провідника, але йти повинна людина самостійно.

{LikeAndRead}

Як кодують від алкоголізму і що для цього потрібно

Той, хто приходить на кодування, насамперед, повинен не пити мінімум 3 дні перед самою процедурою. Тобто, перебувати в ясній свідомості, і ще раз - це обов'язкова перевірка, вбудована в техніку кодування, підтвердити, що його наміри насправді серйозні. Після цього фахівець вводить свого пацієнта в гіпнотичний транс.

Робота йде з тією сферою особистості, яку прийнято називати підсвідомістю. Як не дивно, психолог не проводить безпосереднього навіювання, що не вбудовує туди щось нове. Йде перебудова, по-новому структуруються ті мотиви, переконання, переживання і цінності, які є у людини. Виключно його власні, те, що для нього важливо і значимо. Це нелегко і вимагає певної мужності.

Пацієнт може в цей момент відчувати душевний біль, сором, провину і страх. І це природно - бо та сурогатна розрядка, яку він звик отримувати з алкоголем, перестає діяти, він залишається зі своїми переживаннями наодинці. Зрозуміло, фахівець допомагає знайти нові способи подолання стресів, негативними емоціями і відновлення сил, але сам цей пошук - завжди складне завдання. Для обох - і для пацієнта, і для того, хто його веде.

Під кінець роботи проводиться коротке болючий вплив. Менш травматично, ніж здати кров з пальця.

{/LikeAndRead}