Жіночий алкоголізм і його наслідки

Жіночий алкоголізм і його наслідкиПроблема алкоголізму - одна з найактуальніших в сучасному світі. І серед жінок ця біда зустрічається все частіше. Основна складність у тому, що у прекрасної статі не так легко вилікувати захоплення спиртними напоями.

Жіночий алкоголізм і його наслідки

На відміну від чоловіків, жінки віддають перевагу напоям з низьким процентним вмістом алкоголю. Вважається, що це не так небезпечно і спитися на них неможливо. Так, горілка з соком, джин-тоніки і тому подібні коктейлі м'якше за смаком, але це не зменшує їх руйнівної дії. Тому регулярне вживання таких напоїв формує потребу в них, тобто жінка стає алкоголічкою.

І на початкових етапах розвитку захворювання жінки досить стійкі перед алкоголем. З плином часу їй буде дедалі менше кількість спиртних напоїв для стану сп'яніння. Останні дослідження показали, що дози у двісті грам слабоалкогольного коктейлю - буде цілком достатньо. У результаті розвивається сильна психологічна і фізична залежність від алкоголю, з'являється похмільний синдром.

{LikeAndRead}

Отже, жіночий алкоголізм і його наслідки небезпечні. У першу чергу змінюється зовнішність: з'являються синці під очима, обличчя червоніє, з'являються набряки. Одне з побічних дій алкоголю - зникнення підшкірної жирової клітковини і це змінює фігуру: зникає плавність обрисів, тіло стає м'язистим.

Алкоголізм впливає на всі внутрішні органи. Страждають всі системи: репродуктивна, ендокринна, нервова, травна і так далі. У першу чергу порушується робота щитовидної залози, а це веде до порушень вироблення гормонів. Як наслідок, жінка або різко худне, або товстішає. Серйозно порушується робота серця. Але найбільше страждають наднирники - їх тканини руйнуються під впливом алкоголю. Виникає і токсична алкогольна нефропатія. При продовженні вживання алкоголю з'являється гостра ниркова недостатність. І це вже може призвести до летального результату.

Через ураження нервової системи страждає психіка жінки. Вона стає емоційно нестабільною: може п'ять хвилин бути веселою, а наступні п'ять хвилин бути похмурою. Поведінка стає грубим, з'являються випадкові сексуальні зв'язки.

Жіночий алкоголізм можна вилікувати, але для цього потрібно звернутися до фахівців. Тільки під їх керівництвом можна позбутися залежності і навчитися жити по-новому.

{/LikeAndRead}