Шампунь від лупи Сульсена

Шампунь від лупи СульсенаШампунь від лупи Сульсена - Лікарський препарат для профілактики і лікування волосистої частини голови від лупи. Створений цей препарат на основі натурального компонента - «Дисульфід селену».

Дисульфід селен має потрійну дію:

  • Цитостатична - приводить в норму функції сальних залоз, оновлюючи клітини епідермісу.
  • Фунгіцидну - знищуючи середовище, сприятливе для розвитку дріжджових грибків роду «Pityrosporum Ovale», пригнічує їх ріст.
  • Кератолітичну - попереджаючи появу лупи, відновлює відмерлі клітини епідермісу.

Шампунь від лупи Сульсена здатний позбавити не тільки від настільки неприємної недуги, як лупа, але й усунути причини захворювання. Він бореться з порушенням вироблення себума сальними залозами, не дозволяючи цьому компоненту утворити екзогенні токсини; підвищує захисні властивості волосистої частини голови і її стійкість до розмноження грибка; прискорює утворення клітин епідермісу, скорочуючи їх життєвий цикл і передчасне вимирання. І як вже стало зрозуміло, шампунь від лупи Сульсена не дозволяє відшаровуватися відумерлою клітинам епідермісу, утворюючи лупа.

{LikeAndRead}

Крім цілющих властивостей, шампунь від лупи Сульсена має ще й антигістамінними властивостями. Він усуває свербіння і подразнення шкіри голови, оздоровлюючи волосиста покрив, і додає волоссю дивовижний блиск і здоровий вигляд.

Використовуючи даний шампунь, можна надовго забути про появу лупи, адже потрібний ефект після використання триває дуже довго.

Цей шампунь до того ж має досить приємний, легкий запах польових трав, і припаде до смаку будь-якій людині.

Для досягнення швидкого ефекту, при запущених формах лупи, радять використовувати в лікуванні шампунем ще й пасту Сульсена. Потримавши певний час пасту на голові, її змивають за допомогою даного шампуню. Наносять пасту на вологе волосся круговими рухами, масажуючи, втирають в шкіру голови, залишаючи на три хвилини. Після чого змивають теплою проточною водою.

Шампунь Сульсена рекомендований для частого і регулярного застосування. Ні даний шампунь, ні паста не мають побічних ефектів, тому ними можуть користуватися навіть маленькі діти від п'яти років. З шампунем від лупи Сульсена - волосся оживуть, набудуть блиску, еластичність, сяйво, надовго зберігши свій здоровий вигляд і дану природою красу.

{/LikeAndRead}