Шампунь від лупи Дермазол

Шампунь від лупи ДермазолЛупа - це не просто косметична проблема, а й медична. Оскільки дане незручність виникає через виникнення на вашій шкірі голови певного грибка (Малоцезія).

Лупа - це провісник серйозного захворювання, яке носить назву себорея. Дана хвороба викликається підвищеною роботою сальних залоз, лущенням шкіри голови, сверблячкою. Одним з найефективніших методів є шампунь на основі компонентів, які борються з перерахованими вище факторами. І таким засобом є шампунь від лупи Дермазол.

Шампунь від лупи Дермазол - найефективніший метод боротьби з лупою

Даний засіб має в своєму складі такі три діючих компонента проти лупи:

  • кетоконазол (протигрибковий вплив на Малоцезію);
  • цинк піритіон (усунення грибкової інфекції не тільки на поверхні шкіри голови, а й глибоко під самим епідермісом, зниження запалення);
  • алое вера - зволоження волосся, збагачення мікроелементами і вітамінами (75 поживних речовин, більше 20 мінералів, і більше 10 вітамінів).

Шампунь від лупи Дермазол, завдяки перерахованих вище компонентів, усуває не тільки лупа, але і покращує колір волосся, робить їх більш гладкими, слухняними і легкими. До того ж даний засіб допомагає жирним волоссям усунути зайвий жир, а сухим - додати блиск, усуваючи їх ламкість.

{LikeAndRead}

Чи можна користуватися іншими шампунями крім Дермазолу?

Користуючись цим шампунем, не рекомендується використання звичайних інших. Так як ефекту повного усунення лупи не буде. Але якщо інші миючі засоби для волосся містять в собі саліцилову кислоту, то їх застосування цілком можливо. Адже саліцилова кислота сприяє кращому отшелушеннимі шкіри голови. А це так необхідно тоді, коли у вас проявляється лупа.

Використовувати шампунь від лупи Дермазол - одне задоволення. Він легко піниться, легко наноситься на волосся. Даний засіб підійде і для довгих неслухняного волосся.

Не варто забувати, що всі шампуні від лупи діляться на профілактичні та лікувальні. Якщо у вас вже з'явилася лупа, то перший вид вам вже не підійде. У даному випадку необхідно застосовувати лікувальний, такий як шампунь від лупи Дермазол. Запам'ятайте, що тільки він і подібні інші можуть повністю усунути лупа і грибок, який її викликає.

{/LikeAndRead}