Шампунь Дегтярний від лупи

Шампунь Дегтярний від лупиОсвіта лупи - процес, що приносить дискомфорт величезному числу людей. Сучасна фармакологія пропонує практично нескінченний список засобів, покликаних вирішити цю проблему, тоді як все більше трихолог віддає перевагу засобам, що зарекомендували себе ще десятиліття тому. Одним із способів ліквідувати зовнішні прояви себореї є шампунь Дегтярний від лупи.

Показання до застосування

Гіперактивну відлущування, що є самим яскравим зовнішнім проявом себореї, вимагає комплексного надання допомоги, і всі препарати повинні поєднуватися між собою за принципом дії та складом. Шампунь Дегтярний від лупи містить значну кількість активних висококонцентрованих речовин, у зв'язку з чим його застосування може бути санкціоновано виключно лікарем.

{LikeAndRead}

Цей препарат включають в лікування за відсутності ефекту від менш активних засобів. Незважаючи на незмінний результат і багаторічну історію вживання, пацієнти, найчастіше, не готові змиритися зі специфічним запахом, властивим цьому засобу. Крім цього, деякі компоненти, включені до складу шампуню, можуть вплинути на вихідний колір волосся, затемнивши їх.

Шампунь Дегтярний від лупи: склад і схема впливу

Базовим і найбільш сильнодіючим елементом даного засобу служить березовий дьоготь. Завдяки таким інгредієнтам як феноли і органічні кислоти, шампунь надає дезинфікуючу і інсекцітідное вплив. Нормалізація процесу відлущування також відноситься до незаперечних достоїнств дьогтю.

Другим за значимістю та концентрації компонентом можна назвати екстракт реп'яха. Результатом його впливу вважається поліпшення структури волосяного покриву, прискорення зростання.

Останнім незмінним елементом, внесеним у всі варіанти складу шампуню, є алантоїн. Його призначення - зняття свербіння, стимулювання регенеративних процесів, оновлення дермального покриву.

Методика грамотного використання

Для досягнення запланованого результату при вживанні дьогтьового шампуню належить виконувати деякі рекомендації.

  • При намилюванні слід ретельно, але обережно масажувати шкіру, для ослаблення лусочок.
  • Після використання шампуню обов'язковим етапом має стати нанесення кондиціонера або лимонного соку. Це не тільки пом'якшить волосся, але і ліквідує характерний для дьогтю запах.
  • Занадто часте застосування такого активного засобу може спровокувати фурункульоз, тому необхідно чергувати препарат з іншими, більш м'якими шампунями.

Шампунь Дегтярний від лупи - засіб, стабільна результативність якого доведена багатьма десятиліттями використання.

{/LikeAndRead}