Свербить голова і лупа як вирішити проблему

Свербить голова і лупа як вирішити проблемуЯкщо свербить голова і лупа, значить, здоров'ю вашому волоссю і шкірі голови загрожують неприємності. З такими проблемами стикаються мільйони людей. Хоча лупа не є серйозною проблемою, але вона, як правило, може посприяти випадання волосся.

Від чого може свербіти голова?

Свербіти голова може з різних причин: неправильний догляд за волоссям, всілякі стреси, алергія на косметичні засоби, розвиток дерматологічного або трихологического захворювання. Також цей симптом може супроводжувати такі хвороби, як себорея, псоріаз, нейродерміт. Ну і, природно, як же тут не обійтися без вошей? Адже якщо свербить голова, першим ділом люди перевіряються на наявність маленьких паразитів у волоссі.

Через що з'являється лупа?

Причина виникнення лупи часто пов'язана зі стресовими ситуаціями, крім того використання неправильних гребінців, дієти і нескінченні укладання погано позначаються на здоров'ї шкіри голови. А також дуже часто лупа з'являється на жирній шкірі голови.

{LikeAndRead}

Що робити, якщо свербить голова і лупа?

Якщо у вас свербить голова і лупа, то в першу чергу потрібно звернутися до дерматолога, який точно знає, через що у вас з'явилися такі проблеми. Також впоратися з лупою вам допоможуть різні засоби:

  • «Плацент Формула» - цей препарат використовують у боротьбі проти лупи та причин її виникнення.
  • «Herbal Shampoo» - якщо вас турбує сильний свербіж, то це найефективніший засіб, яке швидко усуває цю проблему. Він очищає і заспокоює шкіру голови, тим самим запобігаючи появі «білого снігу».
  • Реп'яхову олію - для позбавлення від лупи і полегшення сверблячки голови необхідно підлікувати шкіру. Краще всього для цих цілей використовувати реп'яхову олію. Слід втирати олію в шкіру голови, і тримати цю маску 3-4 години, після чого змити.
  • Шампунь від лупи, до складу якого входять цинк і дьоготь - це один з кращих препаратів по боротьбі з сверблячкою і лупою. У найкоротші терміни усуває дану проблему і дає нове життя волоссю.

Насправді, якщо у вас свербить голова і лупа, всі ці засоби допомагають лише на початкових стадіях. У більш складних ситуаціях слід звернутися до лікаря дерматолога або трихолога, який вас ретельно огляне і призначить лікування. Так що якщо ви помітили, що у вас свербить голова і з'явилася лупа, не біжіть відразу за черговим шампунем і не займайтеся самолікуванням, а підіть краще до лікаря, він більш досвідчений в даних випадках.

{/LikeAndRead}