Найкращий шампунь від лупи

Найкращий шампунь від лупиБільшість вважає лупа виключно косметологічної проблемою, тоді як природа даного синдрому відноситься до медичної сфері діяльності.

Визначення «найкращий шампунь від лупи» буде суто індивідуальним для кожного конкретного пацієнта. Причина цього полягає в тому, що лікування себореї включає в себе застосування вітамінних, кератопластіческіх і протигрибкових препаратів і призначається трихологом згідно етіології захворювання.

Різновиди лікувальних шампунів

За змістом активних компонентів, виділяють кілька груп подібних засобів.

  1. Кетоконазоловим. На даний момент, подібного типу склад - найкращий шампунь від лупи для важких, запущених випадків. Висока активність даної речовини забезпечує неминущу результативність в більшості інфекційних випадків
  2. Дігтярні. Наявність у складі шампуню дьогтю, надає йому ефективність при виникненні таких захворювань як себорейний дерматит. Зниження швидкості клітинної регенерації і відлущування, усунення надлишкового шкірного сала забезпечують високу результативність лікування.
  3. Саліцилові. Володіючи легким абразивним впливом, подібні склади оперативно видаляють вже сформувалися лусочки. Крім цього, саліцилова кислота гальмує секрецію потових залоз. При застосуванні цього роду шампунів, необхідною умовою є використання кондиціонера, оскільки висока концентрація базового інгредієнта сприяє підвищеній сухості шкірного покриву.
  4. Цинкові. Піритіон цинку відрізняється яскраво вираженим протигрибковим впливом і показує стабільний результат при інфекційних варіантах себореї.
  5. Селенові. Шампуні, в структуру яких входить дисульфід селену, характеризуються антибактеріальну активність і помітно скорочують чисельність мікроорганізмів, що викликають лупа. Цей варіант лікувальних засобів слід акуратно застосовувати при забарвлених або світлому волоссі, так як базове з'єднання часто служить причиною знебарвлення.

Найкращий шампунь від лупи: особливості вибору

Визначившись з лікарської складової, варто приділити увагу й іншим ефектам, що досягається застосуванням того чи іншого шампуню. Крім активних, лікувальних інгредієнтів, всі препарати включають в себе ряд речовин, що надають додаткове, косметологічне вплив.

{LikeAndRead}

  1. За виникнення піни, в більшості випадків, відповідає лаурілсульфонат натрію, але при себорейних подразненнях варто вибрати шампуні з лауретсульфонатом натрію, що відрізняються більш м'яким впливом.
  2. Незалежно від причин утворення лупи, використовуваний шампунь повинен відповідати типу волосся, щоб не погіршити їх стан.
  3. Гарним доповненням до цілющим властивостям стане наявність компонентів, що знімають статичну електрику. Особливо сильно їх дія буде помітно в зимовий період.

Кожен засіб відрізняється наявністю відомих сильних і слабких сторін, тому, навіть якщо навколишні впевнені, що знайшли найкращий шампунь від лупи, підбір такого роду варто проводити спільно з трихологом в індивідуальному порядку.

{/LikeAndRead}