Лікувальний шампунь проти лупи який він

Лікувальний шампунь проти лупи який вінМайже кожна людина у своєму житті зустрічався з проблемою лупи, це захворювання шкіри голови є найпоширенішим. Які ж існують методи боротьби з лупою? Які засоби більш ефективні?

На ринку представлено безліч косметичних засобів і препаратів, які можуть допомогти у вирішенні даної проблеми, але, як правило, вони малоефективні. Для повного позбавлення від настирливої проблеми слід вибрати відповідний лікувальний шампунь проти лупи. Також необхідно враховувати кілька факторів: який тип лупи переважає: сухий або жирний, чи не є поява лупи наслідком загального розладу організму. Для повної ясності слід звернутися до лікаря-трихолога.

Розглянемо кілька найпопулярніших засобів, які допоможуть вилікувати це захворювання і покажуть себе як відмінний лікувальний шампунь проти лупи.

{LikeAndRead}

Який лікувальний шампунь від лупи вибрати

  • Nizoral Shampooing - напевно, самий популярний і ефективний препарат, що давно завоював успіх у споживачів, містить активну речовину - кетоконазол, який запобігає утворенню грибка і надовго усуває проблему лупи. Застосовується періодично, залежно від частоти появи лупи.
  • Лікувальний шампунь проти лупи «Phytosylic», до складу якого входять речовини, що сприяють усуненню лусочок лупи, антигрибкові і антибактеріальні компоненти. Шампунь підходить для ламких і крихких волосся, має приємний аромат.
  • «Melaleuca» (LaboratoiresReneFurterer) - випускається в двох варіантах - для жирної і сухої лупи, створений на основі натуральних екстрактів, володіє відмінними властивостями в боротьбі з лупою.
  • Kertiol (Laboratoires Ducray) - відмінний варіант в боротьбі з жирною лупою, добре регулює клітинний обмін, до складу входять кертіол і саліцилова кислота.

Вибираючи більш відповідний лікувальний шампунь проти лупи, ви максимально захистите себе від неприємної проблеми і зможете придбати впевненість у собі. Пам'ятайте, що лікувальні властивості залежать від частоти застосування, але і не варто зловживати, як правило, шампунями даної категорії слід користуватися не частіше двох разів на тиждень.

Консультація у лікаря є невід'ємною частиною грамотного підходу до лікування.

Купуючи лікувальний шампунь проти лупи, особливу увагу слід приділити хімічним складом вироби, рекомендується використовувати шампунь в поєднанні зі спеціальними лосьйонами.

{/LikeAndRead}