Лікувальний шампунь від лупи Нізорал

Лікувальний шампунь від лупи НізоралЛупа - захворювання, що доставляє дискомфорт приблизно 20 відсоткам людей. Медицині відомо кілька причин виникнення даного захворювання, але найбільш часто зустрічається винуватцем себореї вважається шкірний грибок. Багато хто з сучасних протівосеборейное коштів надають виключно симптоматичне вплив, тоді як спеціалізований лікувальний шампунь від лупи Нізорал ліквідує безпосереднього винуватця появи цього захворювання і забезпечує тривалий результат.

Активні компоненти Нізорал

Висока ефективність препарату щодо дерматофітів і дррожевих грибків досягається шляхом використання в якості основної складової кетоконазолу. Дане з'єднання характеризується фунгіцидну та фунгістатичну дію, змінює склад мембрани грибка і уповільнює вироблення стеролів.

{LikeAndRead}

На відміну від інших засобів, лікувальний шампунь від лупи Нізорал пролонгує свою дію навіть при подальшому використанні косметичних шампунів. Це пов'язано зі здатністю кетоконазолу тривалий час зберігатися у верхніх шарах епідермісу.

Особливості застосування шампуню

За методикою використання, Нізорал відноситься швидше до масок, ніж до шампуням. У зв'язку з чим існує відома схема його використання. Перш за все, варто пам'ятати, що проточна вода легко змиває активні компоненти препарату, тому після нанесення необхідно витримати п'ятихвилинну паузу, а тільки потім видаляти шампунь.

Лікувальний шампунь від лупи Нізорал зазвичай застосовується протягом місяця двічі на тиждень. При запущених випадках себореї може бути рекомендовано щоденне використання. Якщо причиною призначення Нізорал послужили себорейна екзема, або, як варіант, висівковий лишай, то шампунь вживають п'ятиденними курсами. Як засіб профілактики, припустима щотижнева схема застосування.

Лікувальний шампунь від лупи Нізорал: протипоказання

Єдиним відомим протипоказанням для лікування себореї за допомогою цього шампуню служить наявність індивідуальної непереносимості до певних активним компонентам. Завдяки тому, що кетоконазол НЕ абсорбується при зовнішньому застосуванні в кровотік, Нізорал можна рекомендувати для лікування жінкам у період лактації або вагітності. Крім цього, інгредієнти шампуню не вступають в реакції з іншими лікарськими речовинами.

{/LikeAndRead}