Як прибрати свербіж шкіри голови і лупа

Як прибрати свербіж шкіри голови і лупаСвербіж шкіри голови і лупа - явища поширені і досить неприємні. Немає жодної людини, яка не знайома з цими відчуттями і недугами. Для того щоб зрозуміти, як прибрати свербіж шкіри голови і лупа, розглянемо, через що це відбувається.

Свербіж шкіри голови і лупа - причини появи

Своєрідний легкий свербіж шкіри під волосяним покривом - явище нормальне, адже кожна клітинка шкіри дозріває, народжується і помирає, відлущуючись від поверхні шкіри. При всьому цьому людина відчуває свербіж. Але якщо шкіра свербить до такої міри, що постійно хочеться її почухати, то потрібно звернутися за допомогою.

Отже, внаслідок свербежу шкіри голови дуже часто виникає таке захворювання як лупа. Лупа - запальний процес волосистої частини шкіри голови, за рахунок збою в роботі сальних залоз. За зовнішнім виглядом лупа - це сіро-біла луска між волоссям. Також лупа може бути викликана грибком, що значно ускладнює її ізлечіваніе. Але способів прибрати свербіж шкіри голови і лупа - безліч.

{LikeAndRead}

Як прибрати свербіж шкіри голови і лупа

У будь-якій аптеці можна знайти спеціальні шампуні від лупи, з вмістом ефірних масел, дьогтю, саліцилової кислоти, селену, цинку і т.д. Дії цих компонентів в основному спрямовані на усунення запальних процесів і винищення патогенної мікрофлори (грибків). Дуже ефективними є шампуні з вмістом кам'яновугільної смоли. Смола має не тільки цілющий ефект, але і додає волоссю здоровий зовнішній вигляд.

Обов'язково потрібно знати, що яким би добрим не був шампунь, ефект від використання не спаде відразу ж, потрібно дати шампуню попрацювати близько двох тижнів мінімум!

Крім шампунів свербіж шкіри голови і лупа лікують народними засобами. Нам на допомогу приходить народна медицина. Різноманітні відвари для полоскання і дієти.

З найбільш відомих рослин, які володіють антигістамінним (проти свербіння, подразнень, алергій) і загоює властивістю, можна виділити: лопух звичайний, ромашка, обліпихи масло, череда, алое вера, кропива. Маючи під рукою потрібний збір трав, можна не тільки вилікувати настільки неприємний недуга як: свербіж шкіри голови і лупа, але і уникнути його.

Відносно дієти, її потрібно дотримуватися в період загострень захворювання. В основному дієта включає в себе обмеження в прийомі солодощів, дріжджових хлібобулочних виробів, смаженого, солоного, копченого - все, що може викликати непередбачену реакцію організму і дати збій в його роботі.

{/LikeAndRead}