Що допомагає від целюліту

Що допомагає від целюлітуЦелюліт - одна з найпоширеніших проблем для представниць прекрасної статі. Що тільки не пробують жінки, щоб позбутися від цієї неприємності назавжди, але не всі знають, що допомагає від целюліту насправді ефективно.

Зрозуміло, можна звернутися в косметологічний салон, де вам запропонують різні антицелюлітні процедури. Однак, для багатьох жінок подібні процедури просто не по кишені. Але не варто впадати у відчай. Є інші не менш надійні способи проти целюліту, які можна застосувати в домашніх умовах.

Що допомагає від целюліту?

Правильне харчування

Продукти, які ми споживаємо день за днем, впливають на роботу нашого організму. Так, все смажене, а також різні солодощі і випічки сприяють виникненню целюліту. Їх бажано виключити з раціону і замінити корисними овочами, курячим м'ясом і продуктам з великою кількістю клітковини.

{LikeAndRead}

Часте пиття також є хорошим допоміжним методом у боротьбі з «апельсиновою кіркою». Крім продуктів, зверніть увагу на свій режим харчування. Не слід наїдатися до відвалу і їсти на ніч також не рекомендується. Найкраще харчуватися частіше, але потроху.

Фізичне навантаження

Регулярні фізичні вправи допоможуть вам не просто перебувати у відмінній формі, але й позбавлять вас від целюліту. Дуже корисні вправи для пресу, присідання в кілька підходів, а також інші гімнастичні елементи. Важливо виконувати всі вправи правильно і регулярно. Тоді довгоочікуваний ефект не змусить себе чекати.

Обгортання - ось що допомагає від целюліту!

Для цього не потрібні ніякі косметологічні салони! Досить зайти в аптеку і придбати морські водорості. Процедуру по обгортанню можна зробити в домашніх умовах без особливих зусиль. Просто намочіть водорості і прикладіть їх до тих ділянок шкіри, на яких спостерігається целюліт. Після цього оберніть ці ділянки поліетиленом, а зверху надіньте теплий одяг, щоб зберегти тепло. Тривалість процедури становить 40 хвилин, після чого водорості слід змити теплою водою.

Блакитна глина - ще один варіант обгортання в цілях позбавлення від целюліту. Процедуру необхідно проводити 2 рази на тиждень

Морська сіль

Цей метод є недорогим і ефективним. Крім антицелюлітного ефекту морська сіль допомагає поліпшити загальний стан шкіри і сприяє зниженню нервових розладів. Лікувальні ванночки з морською сіллю зробити зовсім не важко. Розбавте 400 г солі в теплій воді і приймайте ванну протягом 15 хвилин.

Перераховані методи - це не все, що допомагає від целюліту. Однак ці способи зарекомендували себе як найбільш ефективні та надійні в боротьбі з цією неприємною жіночою проблемою.

{/LikeAndRead}