Що робити, якщо лущиться шкіра на тілі

Що робити, якщо лущиться шкіра на тіліЯкщо у вас лущиться шкіра на тілі, то позбутися від цього неприємного явища можна різними способами.

Чому лущиться шкіра на тілі?

Спочатку слід з'ясувати причину цієї проблеми. Можна з упевненістю припустити, що, перш за все, вашому кожному покрову бракує зволоження. Згідно з дослідженнями фахівців, досить часто це трапляється через те, що неправильно вибрано мило або гель для душу. Як правило, дані косметичні засоби, що володіють дезодоруючими або протимікробними властивостями, викликають сухість шкіри. Значить, слід змінити мило або гель на ті їх види, які у своєму складі мають, наприклад, оливкова олія, відмінно зволожує шкіру. Прекрасним засобом гігієни в даний час є крем-мило.

При чутливій шкірі лущення може відбуватися через її активного розтирання. Косметологи радять видалити зайву вологу з шкірних покривів, промокнув розпарену шкіру рушником. Верхній шар епідермісу, таким чином, не травмується.

{LikeAndRead}

Як звільнитися від лупиться шкіри

Отже, слід засвоїти, якщо у вас лущиться шкіра на тілі, то необхідно застосовувати зволожуючі засоби на жировій основі. Це сприяє тому, що створюється досить стійкий водонепроникний бар'єр між повітряним середовищем і епідермісом, перешкоджаючи випаровуванню вологи, яка життєво необхідна для вашої шкіри.

Спочатку навіть простий вазелін зможе вам допомогти. Однак при тривалому шелушении слід звернутися до дерматолога, який порекомендує індивідуально для вас більш дієві зволожуючі і пом'якшувальні засоби.

Боротися з лущенням шкіри можна і лікувальними препаратами. Наприклад, за допомогою аквафорора - гідрокортізонсодержащего крему. Він дуже ефективний для усунення лущення шкіри на руках. Це ж засіб, але з піввідсоткового вмістом гідрокортизону, можна застосовувати і для особи один раз на день у продовження однієї-двох тижнів. Пам'ятайте, що до лікарських препаратів слід ставитися дуже обережно.

На думку народних цілителів, якщо лущиться шкіра на тілі, слід приготувати живильний крем, змішавши чайну ложку меду зі столовою ложкою олії паростків пшениці або масел, зроблених з мигдалю, персикових, абрикосових, виноградних кісточок.

Які б засоби проти лущення шкіри ви не застосовували, слід пам'ятати, що бездумно ними користуватися протипоказано.

{/LikeAndRead}