Що робити, якщо сохне шкіра на тілі

Що робити, якщо сохне шкіра на тіліСухість шкіри - це проблема, яка поширена серед людей будь-якого віку і статі. Якщо і ви належите до категорії тих, у кого сохне шкіра на тілі, то деякі перевірені часом кошти будуть для вас вельми корисні.

Правильний вибір доглядають коштів

Необхідно зволожувати суху шкіру зовні, використовуючи для цього косметичні засоби, спрямовані на зволоження сухої шкіри.

При виборі доглядає кошти враховуйте, що суха шкіра дуже чутлива і схильна до алергії. Сироватки та емульсії живлять суху шкіру краще, ніж крему, не залишають на тілі плівки і здатні зберігати баланс вологи.

Також можна проводити розтирання шкіри оливковою олією за деякий час до прийняття душу. Якщо сохне шкіра на тілі, то вона, як правило, лущиться. Тому регулярно користуйтеся скрабами, а також гелями для душу, які містять гранули, здатні ефективно очищати тіло. Намагайтеся не використовувати спиртовмісні засоби для догляду - це загрожує погіршенням стану вашої шкіри.

{LikeAndRead}

Існує думка, що носіння одягу, зробленої з синтетичної тканини, також здатне посилювати стан шкіри, тому намагайтеся віддавати перевагу тому одязі, яка зроблена з тканин натурального походження.

Поживний раціон

Меню, яке містить величезну різноманітність поживних за своїм складом продуктів, стане джерелом необхідних вітамінів і мікроелементів, дія яких поліпшить стан вашої шкіри. Бо якщо сохне шкіра на тілі - це може бути сигналом того, що організму хронічно бракує вітамінів А і Е. У такому випадку важливо звернути увагу на своє харчування.

Включіть у свій раціон моркву, яблука, сир, молоко, м'ясо і рибу. Наявність у меню рослинних олій: соняшникової, оливкової та кукурудзяної також дуже благотворно позначиться на стані шкіри. Сухість шкіри може вказувати на великий вміст в організмі токсинів і шлаків. У цьому випадку оптимальним рішенням стане вживання в їжу вівсянки. Цей злак сприяє виведенню з організму шкідливих речовин. Дуже скоро ви помітите, що стан шкіри змінилося в кращу сторону.

Важлива роль води в ситуації, коли сохне шкіра на тілі

Сухість шкіри може бути ознакою того, що організм страждає від зневоднення. Необхідно щодня пити не менш 1,8 літра рідини, переважно чисту воду. Систематичне вживання води сприяє налагодженню обмінних процесів, в результаті чого шкіра отримує достатньо поживних речовин для того, щоб бути красивою і еластичною.

З усього вищесказаного випливає висновок, що для шкіри важливий не тільки правильний зовнішній догляд, але і в першу чергу благотворний вплив зсередини.

{/LikeAndRead}