Обгортання від целюліту з гірчицею

Обгортання від целюліту з гірчицеюОбгортанням називають косметичну процедуру, суть якої полягає в тому, щоб на певній частині тіла утворилася плівка, здатна створити парниковий ефект. У результаті активізується кровообіг і посилюються виділення з потових і сальних залоз, що призводять до виведення з організму шлаків. Обгортання - одна з процедур, яку цілком можливо провести і в домашніх умовах.

Загальні рекомендації по процедурі обгортання

  • Перед будь-яким обгортанням необхідно очистити шкіру за допомогою скрабу, який теж можна приготувати вдома на основі кавової гущі або морської солі, додавши в суміш крем для тіла.
  • Суміш для обгортання повинна бути однорідною, щоб легко наносилася на шкіру.
  • Після нанесення суміші на шкіру проблемних зон слід обернути їх поліетиленовою плівкою, щоб маска не засохла, і створювалося тепло.
  • Тривалість процедури - від 20 до 60 хвилин, після чого залишки суміші знімаються за допомогою серветки, змиваються під душем, а на шкіру наноситься зволожуючий крем.
  • Курс лікування складається з 5-10 процедур через день.
  • Суміш для обгортання слід використовувати відразу після приготування, оскільки вона не містить консервантів, що допускають її зберігання.

Обгортання від целюліту з гірчицею

Гірчицю в обгортаннях можна застосовувати як з добавками, так і без. Якщо суміш обгортання від целюліту з гірчицею складається з однієї гірчиці, то приготувати її просто - достатньо змішати гірчичний порошок з теплою водою до однорідної консистенції. Далі потрібно слідувати описаному вище порядку дій. Єдина відмінність - цю маску не можна тримати довше 15 хвилин.

{LikeAndRead}

Хороший ефект досягається при використанні обгортання від целюліту з гірчицею і медом. У цьому випадку в суміш гірчиці з водою додається зразкову така ж кількість рідкого натурального меду. Цю маску можна тримати до півгодини.

Дуже часто в домашній косметиці гірчиця використовується в поєднанні з оливковою олією. Така суміш підійде і для обгортань. У суміш гірчичного порошку і води додається оливкова олія. Цю маску теж можна тримати півгодини.

Протипоказання

Обгортання від целюліту з гірчицею дуже добре переносяться. Вони протипоказані тільки в тому випадку, якщо у організму є алергія на один з компонентів складу. Не слід їх застосовувати так само за наявності серцево-судинних захворювань, туберкульозі і ранках або подряпинах на шкірі.

{/LikeAndRead}