Обгортання від целюліту з глиною

Обгортання від целюліту з глиноюРегулярне обгортання глиною - досить ефективна процедура для усунення целюліту. Завдяки її впливу, нормалізуються обмінні процеси, процес кровообігу, здійснюється протизапальну дію, підвищується пружність і гладкість шкіри.

Механізм дії глини

Обгортання від целюліту з глиною можна робити, використовуючи будь-яку косметичну глину, але краще всіх видів вважаються чорна і блакитна. До їх складу входить солідне число мінеральних речовин, ферментів, мікроелементів, сприятливо впливають на красу і здоров'я шкіри. Блакитна глина славиться вмістом кремнію, який відновлює сполучну тканину, що важливо для зникнення целюліту.

Частинки блакитної глини за час перебування в товщі гірських порід насичуються електростатичним електрикою, яке під час обгортання має властивість підвищувати проникність мембран клітини. Таким чином посилюється міжклітинний обмін, відбувається очищення клітин від непотрібних речовин. Проведення такої процедури забезпечує зволоження зовнішніх шарів епідермісу, посилюються процеси потовиділення, шкіра розгладжується, посилюється її тонус, целюлітні горбки згладжуються.

{LikeAndRead}

Обгортання від целюліту з глиною

Глинисті обгортання досить робити на тиждень 2-3 рази один місяць. Протягом цього періоду необхідно вживати більше рідини і виробити режим збалансованого харчування.

Обгортання від целюліту з глиною зажадає наявності блакитної глини (у порошку); скрабу для тіла; целофану і теплої ковдри; антицелюлітного крему і аромамасла з антицеллюлитним ефектом (апельсин, лимон або грейпфрут).

До порошку блакитної глини в кількості 100 г потрібно додати невеликий обсяг теплої води, розмішати, намагаючись досягти однорідної маси, схожої на сметану; додайте туди ароматичні масла. Бажано прийняття гарячої ванни перед процедурою, а після неї можна приступати до очищення шкіри скрабом, щоб видалити ороговілий шар клітин.

Розподіліть глину на проблемні області тіла і заверніться в целофан. Тепер необхідно влаштувати для себе подобу сауни - укутайтеся ковдрою або тепло одягніться.

Обгортання від целюліту з глиною буде ефективніше, якщо ви зумієте повністю розслабитися протягом 30 хв. Після такого відпочинку змийте маску не гарячою водою (так, щоб було приємно тілу).

Далі буде потрібно антицелюлітний масаж. Його здійснюйте наступним чином: після нанесення на шкіру антицелюлітного крему м'яко масажуйте 10-15 хвилин проблемні ділянки тіла. У глиняну маску можна також додавати корицю, змішувати глину з меленими водоростями.

{/LikeAndRead}