Медові обгортання проти целюліту

Медові обгортання проти целюліту            Про цілющі властивості меду людство знало ще з давніх часів. Те, що цей чудовий і натуральний продукт чудово зволожує шкіру, живить, очищає і надає бактерицидну дію, знала кожна красуня.

Сучасні косметологи, створюючи креми і гелі нового покоління, використовують цілющі властивості меду, адже він надає прекрасний дренуючих ефект шляхом посилення лімфотоку.

Крім того, мед сприяє кровообігу і здатний виводити токсини, якими, на жаль, багатий організм сучасної людини.

Медові обгортання проти целюліту допомагають не тільки схуднути, але і позбутися від розтяжок і шрамів. Так що мед корисний не тільки при прийомі всередину, але зовнішнє застосування теж має масу переваг.

Але не варто забувати, що мед є сильним біостимулятором і людям із захворюваннями серцево-судинної системи і крові бажано проконсультуватися з лікарем, щоб не завдати шкоди організму. Також до групи ризику входять алергіки.

{LikeAndRead}

Медові обгортання від целюліту: спосіб проведення

Медові обгортання проти целюліту чудові тим, що кожна жінка може зробити їх сама в домашніх умовах. Для цієї процедури не потрібно особливих умов або інгредієнтів. Просто проводите медотерапію кілька разів на тиждень.

Щоб медові обгортання проти целюліту мали максимально можливий ефект, необхідно провести мінімум 10, а краще 15 процедур. Якщо раптом цього виявиться недостатньо, то повторити курс можна буде не раніше, ніж через 6 місяців.

Дуже добре додавати до меду додаткові компоненти, які нададуть сприятливий ефект і зможуть прискорити процес. До таких корисним добавкам можна віднести яблучний або винний оцет, цитрусові ефірні масла, гірчичний порошок, молоко або йогурт, трохи спирту.

Ці компоненти додаються в підігрітий на водяній бані бажано рідкий мед. Суміш повинна мати кімнатну температуру і ні в якому разі не бути перегрітою, щоб не зруйнувати цілющі мікроелементи і вітаміни, що містяться в меді.

Для однієї процедури потрібно 200-250 гр. натурального меду. Оцет, молоко або спирт додаються, як правило, у кількості 1-2 столових ложок. Ефірної олії можна капнути 3-4 краплі.

Для медово-гірчичного обгортання мед і гірчиця беруться в рівних частках, зазвичай 4:4 ложки. Якщо будете відчувати особливо сильне печіння, кількість гірчичного порошку потрібно буде зменшити до двох ложок.

Медові обгортання проти целюліту добре проводити одночасно з курсом масажу або фізичними вправами. Після процедури або тренування потрібно просто нанести медову суміш на проблемні зони і гарненько обмотати їх харчовою плівкою.

Щоб кров краще циркулювала, рекомендується надіти зверху теплий одяг або накритися ковдрою. Зняти плівку і змити решту суміш, що не вбралася можна не раніше, ніж через 40 хв. Максимально можна тримати обгортання не більше 90 хв. Змивати суміш неодмінно теплою водою. Після добре обтертися махровим рушником і обов'язково нанести зволожуючий крем.

{/LikeAndRead}