Масажні банки від целюліту

Масажні банки від целюліту                На превеликий жаль, багато жінок у віці і, навіть молоді, рано чи пізно виявляють у себе наявність целюліту.

На сьогоднішній день боротьби з цим неприємним явищем приділяється все більше уваги. Придумано безліч різноманітних способів позбавлення, цікавий по-своєму кожен з них. Одним з найпопулярніших і продуктивних вважається вакуумний антицелюлітний масаж.

Принцип дії масажних банок

Для проведення цієї процедури використовують масажні банки від целюліту, здатні створювати ефект вакууму, за рахунок якого і відбувається процес позбавлення. При використанні масажних банок в підшкірній клітковині активізуються обмінні процеси, збільшується висновок токсичних продуктів, що благотворно позначається на загальному стані організму.

{LikeAndRead}

Вакуумний масаж сприяє припливу крові і лімфи від глибоко розташованих тканин до шкірного покриву, надаючи рефлекторний вплив на кровоносні судини внутрішніх органів. Завдяки чому еластичність м'язів підвищується, а шкіра підтягується і стає пружною.

Варто відзначити, масажні банки, будучи продукцією професіоналів, знайшли широке застосування в масажних центрах, SPA-салонах, лікувальних кабінетах, саунах, салонах краси.

Масажні банки від целюліту в домашніх умовах

Вакуумний масаж можна з успіхом проводити і в домашніх умовах. Найбільшого успіху можна досягти, застосовуючи як основу антицелюлітні креми або ефірні масла.

Рекомендується провести буквально по п'ять рухів на кожній ділянці шкіри в кожній проблемній зоні і на перший раз, щоб уникнути пошкоджень шкіри, на цьому закінчити. У наступні сеанси час процедури поступово збільшується, головне, щоб було присутнє відчуття комфорту.

Для закріплення дії, який чинять масажні банки про т целюліту, потрібно туго обгорнути проблемні зони звичайної харчової плівкою. Сорок хвилин, відведені на обгортання, рекомендується провести в русі, активно виконуючи фізичні вправи. Завдяки цьому ефект посилиться у декілька разів, зайва рідина, виведена з організму, опиниться під плівкою.

Масажні банки від целюліту принесуть результат, який стане помітний відразу після кількох перших сеансів - горбки «апельсинової кірки» помітно зменшаться, а шкіра стане підтягнутою і придбає пружність.

Протипоказання

Для проведення вакуумного масажу існують протипоказання. Антицелюлітний масаж банками не допускається під час вагітності, при варикозному розширенні вен, онкології, а також при порушеннях менструального циклу.

{/LikeAndRead}