Крем для тіла для сухої шкіри

Крем для тіла для сухої шкіри           У багатьох часто постає проблема сухості шкіри. Це актуально для людей, що живуть в різному кліматі, та різних вікових груп. Одна з найбільш частих причин сухості шкіри - це частий контакт з водою та миючими засобами. Гелі для душу мають низький pH і володіють лужними властивостями, відповідно, змиваючи захисну гідроліпідну шкірну плівку. Вибираючи крем для тіла для сухої шкіри, важливо пам'ятати, що він повинен володіти саме зволожуючими властивостями. Навіть жирна шкіра може відчувати дефіцит вологи.

Лікарський крем для тіла для сухої шкіри

Найбільш якісною є косметика, що продається в аптеках. Такі виробники як Vichy, La Roche обов'язково мають лінійки кремів, призначених для глибокого зволоження. Це дійсно хороша косметика. Проблема лише в ціні. До складу таких засобів обов'язково входять мікроелементи, вітаміни, ненасичені жирні кислоти, масла і рослинні екстракти. Всі ці речовини самі по собі не дуже дорогі. Але в процесі виробництва враховується така хімічна структура, при якій здійснюється оптимальна доставка поживних речовин до клітин шкіри.

{LikeAndRead}

Косметичні засоби для сухої шкіри

Вибираючи крем для тіла для сухої шкіри, який продається в косметичних магазинах, важливо звернути увагу на склад. Чим менше ароматів і більше масел і мікроелементів у складі крему, тим краще. Як правило, великий обсяг баластних і стабілізуючих речовин знижує якість продукту і навіть може завдати шкоди шкірі.

Крем для тіла для сухої шкіри, що виготовляється вручну, має більше переваг за своїм біохімічним складом. З недоліків такої косметики основним є термін та умови зберігання. Бажано такі крему зберігати в холодильнику і не більше двох-трьох місяців. Також такий крем часто має насичений аромат.

Є ще два засоби, що зволожують шкіру. Це дитячий крем і де-пантенол крем. Вони доступні в ціні і продаються в будь-якій аптеці. Дитячі завжди є гіпоалергенними, не викликають роздратування, недорогі. У виборі дитячого крему краще віддати перевагу німецьким виробникам. З Російських марок позитивні відгуки отримала дитяча косметика Ла-Кри. До її складу входить безліч рослинних екстрактів, що володіють не тільки зволожуючими, але і протизапальними властивостями.

Де-пантенол крем - сам по собі прекрасний зволожуючий крем для тіла для сухої шкіри. Його ціна варіюється від виробника. Застосовується в дерматології, є гіпоалергенним.

{/LikeAndRead}