Як прибрати целюліт з сідниць

Як прибрати целюліт з сідницьЦелюліт на сідницях частіше зустрічається, ніж на інших частинах тіла. Через те, що в основному ця частина тіла прихована, деякі не бачать необхідність боротися з ним. Але коли наближається пора літніх відпусток, то все різко починають використовувати всі доступні способи для боротьби з ним. Спочатку уточнимо, що від целюліту неможливо позбутися за кілька тижнів, це дуже тривалий процес, який займає велику кількість часу і сил.

Як прибрати целюліт з сідниць: основні правила

  1. Перехід на правильне харчування.
  2. Почати займатися спортом.
  3. У комплексі з 1 і 2 правилом робити масажі та обгортання.

Харчування

Целюліт з'являється через уповільненої кровообігу, накопичення зайвої рідини і набору зайвої ваги. Тому необхідно відразу виключити зі свого раціону: копчені, солодкі, солоні, жирні продукти харчування.

{LikeAndRead}

Фізична активність.

Тренери розробили велику кількість різноманітних програм тренувань, які допоможуть впоратися з целюлітом. Якщо вас це не цікавить, можна виконувати легку програму. Як прибрати целюліт з сідниць за допомогою збільшення фізичної активності? Ходити пішки, почати їздити на велосипеді, якщо є можливість, почати відвідувати басейн. Вранці бажано робити зарядку, це не тільки допоможе організму швидше прокинутися, але також збільшить ваш метаболізм. Під час зарядки обов'язково виконайте присідання і стрибки на скакалці.

Як прибрати целюліт з сідниць за допомогою ефірних масел

Використання різноманітних кремів і скрабів від целюліту дасть позитивний результат, тільки якщо ви відкоригували свій раціон харчування і почали виконувати хоч якусь фізичне навантаження.

Для масажу ідеально підійде олія грейпфрута. Воно сприяє виведенню зайвої рідини і додатковому харчуванню клітин. Також можна використовувати ефірна олія герані, лимона, апельсина, розмарину, фенхелю або ялівцю.

Для прийняття ванн з ефірними маслами їх спочатку змішують з морською сіллю, тільки потім додають у ванну. Для обгортання частіше використовують суміш декількох ефірних масел.

Як прибрати целюліт з сідниць за допомогою масажерів

Існує безліч різних масажерів: вібромасажери, вакуумні і роликові. І виконувати масаж з їх допомогою можна як у спеціальних установах, так і вдома. Для початку на чисту шкіру наносять суміш масел або антицелюлітний крем. Потім за допомогою масажера виконують рухи за годинниковою стрілкою, рухи, спрямовані від центру. Для максимального ефекту бажано зробити цю процедуру щоденною.

{/LikeAndRead}