Як прибрати целюліт на стегнах

Як прибрати целюліт на стегнахІснує багато способів, як позбутися целюліту, і вибирати можна нескінченно. Хоча насправді ефективних мало, але все ж є.

Кілька способів як прибрати целюліт на стегнах

Якщо стадія целюліту початкова, то потрібно проводити процедури мануального лімфодренажу і вакуумного масажу за участю апельсинової кірки. Тіло варто масажувати ніжно, не грубо, інакше можна пошкодити оболонку клітин. Дуже важливо відновити роботу лімфовузлів, яка швидко зупинить появу целюліту. Вібруючими рухами рук слід опрацювати ділянка стегон, який розташовується ближче до пахової області, рухаючись до коліна і назад. Таку процедуру слід виконувати щодня, а коли результати з'являться на обличчя, то слід скоротити до 3 разів на місяць. Такий масаж дасть повне відновлення клітин і наповнить їх киснем.

{LikeAndRead}

Зарядка і силові заняття

Це ще один спосіб як прибрати целюліт на стегнах. Важливо пам'ятати, що не так важлива тривалість занять, як їх регулярність. Слід записатися на аеробіку і доповнити її фізичними навантаженнями. Пара елементарних вправ на стегна щодня допоможуть швидко помітити результат позбавлення від целюліту. До цих вправ ще можна додати біг, плавання, велосипед, присідання, стрибки на скакалці. Всі ці комплексні вправи змусять ваші стегна бути в чудовому стані.

Гарячі обгортання

Суміш для обгортання можна приготувати з різних інгредієнтів, але найефективніші це мед і каву. Це відмінний засіб для тих, хто не знає, як прибрати целюліт на стегнах. Обгортання слід робити на попередньо розпарену шкіру. До кавовій гущі додати оливкове масло і мед, перемішати ретельно, намазати ділянки стегон, потім обернутися харчовою плівкою і обернутися самим теплою ковдрою. Тривалість такої процедури близько години, причому цей годину потрібно провести лежачи в ліжку. Кофеїн має унікальну властивість з позитивного боку впливати на організм. Відновлює обмін речовин в клітинах шкіри і робить її пружною.

Коктейль спалювання жиру

Це ще один спосіб як прибрати целюліт на стегнах. У його склад входить імбир, огірок, вода і лимон. Просто заливаєте профільтрованої водою (2 літри) порізані кільцями інгредієнти і наполягаєте в холодильнику 4 години. Випивати цю настоянку слід за день. Результати не змусять себе чекати. При цьому відмовтеся від усього солодкого і мучного.

{/LikeAndRead}