Як швидко прибрати целюліт

Як швидко прибрати целюлітПричини появи целюліту

Запитайте у жінок, що б вони хотіли змінити у своїй фігурі, більшість з них дадуть відповідь: «Прибрати целюліт!». Як швидко прибрати целюліт? Адже він не є захворюванням і може бути як у жінки у віці, так і у зовсім молодої дівчини. Ведучи малорухливий спосіб життя, целюліт можна заробити і в 16 років.

Улюблені місця апельсинової скоринки - живіт, стегна, сідниці, ноги. За появу її відповідає надлишок жіночого гормону - естрогену. У свою чергу естроген може бути підвищений через малорухливий спосіб життя, стресів, неправильно харчування. В деякі протизаплідні таблетки доданий цей гормон, так що якщо після того, як ви почали приймати препарат, виявили появу целюліту, причина може бути в таблетках.

{LikeAndRead}

Як швидко прибрати целюліт в домашніх умовах

Найбільш ефективними методами боротьби з целюлітом прийнято вважати такі косметичні процедури як антицелюлітний масаж кавітацію, пресотерапія. Курс однієї з таких процедур не менше 10 сеансів.

Задаючи питання, як швидко прибрати целюліт і вирішивши позбутися від апельсинової скоринки, ви повинні ясно розуміти, що тільки лише кремами, обгортанням, медовим масажем вирішити проблему не вийти. Тут потрібен комплексний підхід, тобто правильне харчування, антицелюлітний масаж, спеціальні вправи, а також не зайвим буде обгортання водоростями і глиною.

Що стосується харчування, то категорично забороняється майонез, їжа з фаст-фуду, солодкі газовані напої, смажена свинина, картопля, солона їжа, ковбаси в різних інтерпретаціях, солодощі, алкоголь.

Введіть у раціон нежирну рибу, м'ясо, яйця, овочі, мюслі, йогурт, нежирні молочні продукти, ківі, грейпфрут, апельсини, ананаси.

Що стосується обгортань в домашніх умовах, то найкращим вважається оцтове, медове з глиною і червоним перцем. Можна також робити медовий масаж.

Оцтове обгортання зробити абсолютно нескладно. Його рецепт полягатимуть в змішуванні яблучного оцту з оливковою олією (пропорція 1/4), нанесенням на проблемні зони і обмотуванням звичайної харчової плівкою.

Обгортання глиною також нескладно зробити в домашніх умовах. Глину розчиняють у невеликій кількості теплової води, додають кілька крапель ментолового або апельсинового масла, наносять на тіло і також обмотують плівкою. Такі маски потрібно тримати близько 40 хвилин, по закінченню часу змити теплою водою.

І якщо ви ставите питанням, як швидко прибрати целюліт в домашніх умовах, то роблячи обгортання, завдаючи антицелюлітний крем, правильно харчуючись і виконуючи нескладні фізичні вправи, ви досягнете бажаного результату досить швидко.

{/LikeAndRead}