Чи можливо прибрати целюліт за тиждень

Чи можливо прибрати целюліт за тижденьДвадцять-тридцять років тому нікого не турбував целюліт. На нього просто не звертали уваги. А сьогодні жінка з целюлітом вважається недоглянутою. Медичні препарати, косметичні і народні засоби боротьби з цією неприємністю розраховані на тривалий час.

Однак перед відпусткою багатьох жінок мучить питання - чи можливо прибрати целюліт за тиждень. Є жінки, які стверджують, що це дійсно можливо, але потрібно цілий комплекс процедур.

Комплекс процедур, які позбавляють від целюліту за тиждень

Головне завдання - розігріти зони з целюлітом. У цьому може допомогти:

  • відвідування косметолога для застосування банок;
  • гірудотерапія (п'явки);
  • антицелюлітна одяг - титановий пояс або шорти, якщо носити їх по кілька годин поспіль;
  • створення ефекту сауни за допомогою масок з парафіну або блакитної глини, застосовувати через день;
  • разогревающий масаж двічі на день протягом 15 хвилин із застосуванням ефірних олій цитрусових, морської солі, кавової гущі (перемішаної з лляною олією), оцту, імбиру або антицелюлітного крему;
  • фізичні активності - плавання, гідромасаж, аквааеробіка, гідромасаж, скакалка, бігова доріжка, велотренажер, прогулянки.

Чи можливо прибрати целюліт за тиждень за допомогою трав'яних чаїв і дієти

Антицелюлітна дієта і трав'яні чаї розраховані радше на тривале лікування. Але при необхідності позбутися целюліту за короткий час вони підсилюють ефект від перерахованих вище процедур. Для того щоб повністю відповісти на запитання - чи можливо прибрати целюліт за тиждень, слід згадати як про дієту, так і про травах.

{LikeAndRead}

У процесі позбавлення від целюліту необхідно виключити з раціону тваринний жир, вироби з пшеничного борошна, цукор і сіль. Головними продуктами повинні стати куряче м'ясо, риба, кисломолочні продукти, овочі та фрукти.

Трав'яні чаї слід вибирати такі, які прискорюють виведення з організму зайвої води - з листя берези, виноградних кісточок, плодоніжок вишні. Чому саме ці? Всі процедури розчиняють жирові клітини, а сечогінний чай виводить з організму шлаки.

Якщо застосувати весь комплекс антицелюлітних процедур, то через тиждень можна пристойно виглядати і в купальнику. Щоб поставити крапку в питанні, чи можливо прибрати целюліт за тиждень, хочеться нагадати, що швидке позбавлення від целюліту може призвести до його швидкому поверненню. Тому не варто розслаблятися - потрібно завжди стежити за харчуванням, продовжити вправи і уникати надмірних стресів.

{/LikeAndRead}