Чай з корицею для схуднення

Чай з корицею для схудненняСьогодні існує величезна кількість методів і способів знизити зайву вагу. Деякі діють ефективно, а деякі й зовсім не приносять ніякого результату. Серед останніх модних тенденцій у даному напрямку є чай з корицею для схуднення, який, на думку багатьох, здатний продемонструвати відмінні результати.

Лікувальні властивості кориці

Як стверджують багато дослідників, кориця дозволяє знизити апетит, а також сприяє зниженню холестерину в крові, допомагає знизити вироблення інсуліну. Завдяки їй є ймовірність того, що старі жирові запаси починають розщеплюватися, а нові жири не відкладаються. Саме тому чай з корицею для схуднення набуває все більшої популярності в Європі.

Чай з корицею для схуднення з додаванням меду

Кориця зустрічається сьогодні у вигляді порожка, а також у вигляді палички. У чай її можна використовувати і в одному, і в іншому вигляді. Наприклад, приготувавши чайний напій, можна попередньо додати туди меду, а також перешкодити деякий час паличку кориці. Також можна насипати і порошок. При випічці можна використовувати мелений порошок кориці. Однак, за словами дієтологів, найкраще корицю для схуднення використовувати саме в напоях.

{LikeAndRead}

Рецепт чаю:

У чай з медом додати 1 чайну ложку кориці. Також в напій можна додати дрібку чорного меленого перцю і ложку меленого імбиру. При цьому такий чай з корицею для схуднення рекомендовано вживати вранці натщесерце для того, щоб обмін речовин прискорився.

Але тут також необхідно проявляти обережність. Вся справа в тому, що кожен організм індивідуальний і по-різному може відреагувати на певну дозування порошку.

Крім чаю можна запропонувати і інший напій з додавання ароматної кориці. Це кефір з додаванням порошку.

Існує ще дуже дієвий і оригінальний рецепт напою. Для приготування необхідно використовувати 1 столову ложку меду, яку опускають в теплу кип'ячену воду. Далі додаємо 1 чайну ложку імбиру меленого, скибочка лимона і трохи кориці, 200 мл кефіру і перемішуємо.

Можна приготувати чай з корицею, попередньо опустивши паличку в заварник із зеленим чаєм. Однак і тут не завадить консультація лікаря. Таке поєднання не всім може підійти, тому необхідно бути дуже обережними.

{/LikeAndRead}