Таблетки Ідеал для схуднення

Таблетки Ідеал для схудненняТаблетки Ідеал для схуднення - сьогодні один з популярних і ефективних препаратів для боротьби не тільки з зайвою вагою, але і для очищення організму від токсинів і шлаків. До складу препарату входять натуральні рослинні компоненти, що ростуть в Індонезії. Компоненти не дають всмоктуватися жирам, надають невелику проносну дію, за допомогою якого організм позбавляється від токсинів і шлаків, сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Кому необхідно приймати таблетки Ідеал для схуднення?

Людям з надмірною масою тіла і при схильності до повноти. Приймати потрібно по 2-3 таблетки 1 раз на день бажано ввечері, під час їжі. Тривалість курсу лікування 60 днів. Якщо ви не досягли потрібних результатів, то далі приймати таблетки потрібно 1-2 таблетки щодня протягом 2х-3х місяців, але не більше 6месяцев з інтервалом у пів року. Не забувайте перед застосуванням препарату пройти консультацію у вашого лікуючого лікаря і спостерігатися у нього під час прийому препарату.

{LikeAndRead}

Протипоказані таблетки Ідеал для схуднення людям до 15 років, при хворобах: холецистит, ентероколіт, дискінезія шлунково-кишкового тракту, виразках.

При прийомі ліки можливі побічні ефекти - запаморочення, непритомність, задишка, болі в серці, загострення шлунково-кишкових хвороб. За будь-яких перерахованих симптомах необхідно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

При бажанні скинути зайву вагу недостатньо прийому одних таблеток, необхідно дотримуватися певної дієти, не вживати калорійні, жирні та борошняні продукти, зробити основний упор на рослинну їжу. У перебігу дня рекомендується пити якомога більше води і зеленого чаю.

У таблетки Ідеал для схуднення входять наступні компоненти

Гуацума вязолистная гальмує засвоєння жирів, сприяє їх розщепленню і виведенню з організму. Через великий вміст таніну виділяється велика кількість слизу, не дозволяючи всмоктуватися жирам.

Ревінь має послаблюючу дію, сприяє поліпшенню перистальтики кишечника, запобігає всмоктування жирів.

Арека навколоплідна викликає почуття ситості.

Таблетки Ідеал для схуднення застосовуються жінками вже більше десяти років і завдяки сумісності даних рослин у препараті, досягається чудовий результат у втраті і контролі ваги, в процесі травлення, перистальтиці кишечника і самопочутті.

{/LikeAndRead}