Пуер чай для схуднення

Пуер чай для схудненняНайціннішим сортом китайського чаю фахівці вважають чай пуер. Унікальні смакові якості, здатність знижувати вагу і оздоровлювати організм при захворюваннях серцево-судинної і травної систем, зів'яненні шкіри, а також протидіяти стресів і депресій - все це чудові властивості цього напою.

Цілющий вплив пуер чаю

Завдяки наявності у складі цього чаю вітамінів, мікроелементів, ефірних масел і амінокислот - пуер чай сприяє ефективному розщепленню жирів і нормалізації метаболізму. При прийомі цього напою відбувається активізація роботи всіх органів системи травлення. Дуже важливо, що в тому випадку, коли використовують пуер чай для схуднення, вдається уникнути загострень почуття голоду. Обов'язково треба враховувати і такий вплив активних складових цього напою, як зниження в крові рівня холестерину і прискорення кровотоку в цілому. Його вживання рекомендовано навіть при виразковій хворобі шлунка, так як цей чай не підвищує кислотність.

{LikeAndRead}

Смакові якості цілющого напою

Приймати пуер чай для схуднення для досягнення вираженого ефекту рекомендується щодня, в день - не менше 2 чашок. Для підвищення ефективності цілющого впливу напій приймають теплим. Найбільший ефект для схуднення дає вживання цілющого напою в чистому вигляді. Особливий «рибний» смак може здатися неприємним, однак, звикання до його особливому смаку настає досить швидко.

Пуер чай для схуднення. Способи прийому

  • Використовують чистий настій. Для його приготування заливають окропом зрілий чай і наполягають 0,5 год, після цього напій готовий до прийому. Чай випивають перед їжею для приглушення апетиту, а також через 0,5 год після їжі.
  • Можливе застосування пуеру в якості заміни сніданку або обіду. Добре відомо бадьорить цього напою, тому його не рекомендують приймати ввечері. Така дієта визнається безпечною для організму, навіть якщо її застосовують протягом тривалого часу.

Натурально витриманий пуер чай для схуднення вважається серед знавців дуже корисним. Він ефективно сприяє нормалізації ваги, так як покращує обмінні процеси. При систематичному прийомі цього напою знижується згубна потреба в надмірному поглинанні їжі. Крім того, цей чай чудово замінює вживання розчинної кави, надаючи при цьому бадьорить.

{/LikeAndRead}