Препарати для схуднення Рідкісні

Препарати для схуднення РідкісніДля зниження ваги застосовуються багато препаратів для схуднення - Рідкісні один з них. Ці ліки вітчизняної розробки, активною дійовою речовиною якого служить сибутрамін в суміші з мікрокристалами целюлози.

За рахунок дії сибутраміну на певні області мозку - пропадає відчуття голоду. Целюлоза, будучи ентеросорбентом, виводить з організму токсини і надлишки продуктів метаболізму.

Людина швидко насичується їжею, з'ївши навіть незначна кількість їжі. У результаті йде зайва вага, відпадають проблеми з переїданням.

Цей препарат призначають, коли інші немедикаментозні методи щодо зниження ваги не принесли бажаного результату.

Як правильно приймати препарати для схуднення Рідкісні

Лікування Рідкісні має проводитися комплексно і неодмінно під наглядом лікаря. Це означає, що в процесі терапії необхідно активно рухатися, правильно харчуватися, не порушувати режим харчування.

{LikeAndRead}

Препарати для схуднення Рідкісні випускаються в капсулах, у двох дозуваннях: по 10 і 15 мг. Ліки призначають всередину. Рекомендується ранковий прийом капсул, не розжовуючи і запиваючи водою. Можна приймати ліки натщесерце, можна разом з їжею.

Дозу підбирають індивідуально. Початковий прийом - 10 мг. Якщо протягом місяця вага знизилася незначно - менше 5% від маси тіла, то дозу збільшують до 15 мг. Пацієнтам, у яких через три місяці прийому препарату, вага не знижується, подальший прийом препарату не рекомендований.

Зазвичай зниження ваги в тиждень - у порядку 1,5 кг, але ефект зберігається надовго.

Це пояснюється наступним: обмін речовин під час лікування приходить в норму, звичка вживати невелику кількість їжі закріплюється і стає правилом життя.

Побічні ефекти і протипоказання

На початку лікування можливе виникнення деяких побічних дій з боку серця і судин - підвищення тиску, головні болі, тахікардія, запаморочення, які незабаром слабшають. Можуть виникнути проблеми і з травною системою, але відміни препарату вони не вимагають і швидко проходять самі.

Препарати для схуднення Рідкісні, як будь-які ліки, мають протипоказання. Їх не можна застосовувати при вагітності, при розладах серцевого ритму, психічних захворюваннях. Тому приступати до лікування можна тільки проконсультувавшись з лікарем.

{/LikeAndRead}