Схуднення за допомогою яблучного оцту

Схуднення за допомогою яблучного оцтуСеред широкого розмаїття засобів, що сприяють ефективному схудненню, досить поширеним був і залишається яблучний оцет, головним складовим якого є сік, отриманий в результаті бродіння яблук.

Під час вживання даного продукту помітно знижується апетит і активізується процес обміну речовин в організмі. Схуднення за допомогою яблучного оцту, у складі якого містяться корисні для здоров'я елементи, відбувається за рахунок розщеплення жирів.

Схуднення за допомогою яблучного оцту

Для скидання зайвих кілограмів яблучний оцет, норма якого за один прийом становить дві чайні ложки на склянку води, слід пити під час вживання їжі. При поганому сприйнятті смакових якостей даного засобу, його можна підсолодити невеликою кількістю меду.

{LikeAndRead}

Можна приймати столову ложку даного препарату натщесерце вранці зі склянкою теплої води, що буде відмінним джерелом енергії протягом всього дня.

Схуднення за допомогою яблучного оцту є ефективним тільки за умови натуральності продукту: ні в якому разі не можна приймати розбавлений яблучної есенцією столовий оцет. Так як вживання даного засобу, що характеризується високою кислотністю, негативно відбивається на стані зубів і заподіює шкоду емалі, його необхідно пити тільки через трубочку, після чого обов'язково потрібно прополоскати водою рот.

Самостійне приготування яблучного оцту

  • Яблучний оцет можна приготувати самостійно. Для цього потрібно подрібнений кілограм яблук залити 1,250 літрами води, нагрітої до 70-ти градусної температури.
  • Для поліпшення смакових якостей можна додати мед або цукор. Початком бродіння буде додавання 10 грам дріжджів (їх можна замінити 20-ту грамами житніх сухарів).
  • Перші десять днів настоюють за кімнатної температури засіб потрібно заважати більше трьох разів протягом доби, після закінчення яких його потрібно процідити через марлеву тканину і перелити в ємність з широкою шийкою.
  • Потім посудину з основою для майбутнього оцту ставиться в тепле місце на місяць-два, де і відбувається процес бродіння.
  • Потім оцет знову проціджують, розливається по пляшках і ставиться в холодне місце.

Прийом цього продукту можна поєднувати з розвантажувальними днями під час дотримання дієт, тому схуднення за допомогою яблучного оцту цілком реально. Найкраще його пити протягом одного місяця, а потім робити перерву на два тижні.

Завдяки своєму складу, яблучний оцет крім спалювання непотрібних кілограмів має цілющу вплив на організм в цілому. Небажано приймати його людям, що страждають підвищеною кислотністю і гастрит.

{/LikeAndRead}