Схуднення на активованому вугіллі

Схуднення на активованому вугілліЧим є активоване вугілля?

Активоване вугілля - речовина, здатна пов'язувати різного роду хімічні сполуки, а потім виводити їх з організму. Саме на цій особливості і грунтується використання вугілля в лікувальних цілях. Тим не менш, вона ж є мінусом препарату, тому як разом з отрутами і отруйними речовинами з організму виводяться і корисні вітаміни та мінерали.

В даний час багато дівчат знаходяться в постійному страху побачити на вагах цифри, хоча б трохи перевищують ті, що вони бачили при останньому зважуванні. Тому як тільки відзначається збільшення ваги, дівчата відразу починають пошуки методів для боротьби із зайвими кілограмами.

Дієт відміну безліч, і багато хто не раз задавалися питанням: а чи можливо схуднення на активованому вугіллі? У даній статті спробуємо дати на нього відповідь.

{LikeAndRead}

Чи можливо схуднення на активованому вугіллі?

Сам по собі вугілля є препаратом, вживання якого всередину ніяк не відбивається на масі тіла, тобто скинути вагу, просто приймаючи таблетки, не можна. Однак активоване вугілля може допомогти відмінно очистити кишечник і сприяє виведенню з організму токсинів. Тому-то періодичний прийом вугілля всередину вельми обгрунтований, головне - знати у всьому міру.

Активоване вугілля потрібно приймати з розрахунку 0,25 гр. (1 таблетка) на десять кілограмів маси тіла протягом десяти днів. А тому сорбирующие ефект активованого вугілля може знизити ефективність інших ліків, слід приймати його окремо від останніх - мінімальний перерва повинна становити одну годину.

Після закінчення прийому не слід чекати приголомшливихрезультатів - зниження ваги, швидше за все, відбудеться, але зовсім незначне. Зрозуміло, зустрічаються і люди, які стверджують, що втрачали по 1-1,5 кг за день, дотримуючись такого раціону, проте, швидше за все, така втрата ваги була пов'язана із зміною харчування в цілому, а також з переоцінкою власного зовнішнього сприйняття (думки здатні матеріалізуватися).

Таким чином, відповідаючи на запитання: чи можливо схуднення на активованому вугіллі, потрібно розуміти, що, зрозуміло, якщо всі десять днів пити лише воду і приймати таблетки, то вага, звичайно, знизиться, тим не менш, його втрата відбудеться і без прийому вугілля . А ось якщо продовжувати їсти борошняне і солодке, а потім приймати активоване вугілля, то дуже ймовірно, що вага не тільки не знизиться, а ще й підвищиться.

Підводячи підсумок, відзначимо, що вугілля, дійсно непоганий помічник в очищенні організму, тим не менш, якщо не підійти до перегляду режиму харчування з усією серйозністю, то скидання ваги від прийому вугілля чекати нічого. Тепер ми з вами знаємо, чи можливо схуднення на активованому вугіллі.

{/LikeAndRead}