Імбир з часником для схуднення

Імбир з часником для схудненняЗастосування цих двох продуктів в поєднанні - відносно новий спосіб в системі схуднення. За окремо кожен з цих компонентів має ряд переваг, які взаємно доповнюють і підсилюють один одного, сприяючи позбавленню від зайвих кілограмів.

Імбир з часником для схуднення: корисні властивості

Цей склад здатний нормалізувати обмінні процеси, стимулюючи біохімічні реакції в організмі.

Разом вони покращують проникність клітинних мембран для іонів сірки, селену, кальцію, калію і натрію, які необхідні для життєдіяльності клітинних структур.

Також вони здатні виводити жирові запаси зі спеціальних клітин, які складують в собі молекули жиру в необмеженій кількості. Ефект цей близький до дії препаратів для зниження ваги. Вживаючи імбир з часником для схуднення, ви зможете відчути небувалий приплив сил і енергії за рахунок розчинення жирових запасів в організмі.

{LikeAndRead}

Імбир здатний приводити до норми кількість глюкози в крові, нормалізує роботу травного тракту.

Хоча часник і дає своєрідний запах, який не всім приємний, але корисні його властивості того варті. Він містить з'єднання ацілін, яке здатне знижувати тиск в кровоносних судинах, і в результаті підсилювати кровообіг. Також часник знижує концентрацію холестерину і ліпопротеїдів у крові.

Імбир з часником для схуднення може вживатися кількома способами

Найбільш оптимальний варіант - застосування імбиру і часнику в свіжому вигляді, так як в них концентрація біологічно активних речовин набагато вище, ніж в сушеному або молотом стані. Вибирайте гладкий без пошкоджень продукт. Часник і імбир можна просто заварювати в пропорції 1:2 разом з чаєм в 1 л, дрібно порізавши перед цим, а потім, давши настоятися. Вживати по півсклянки настою перед їжею.

Застосовуючи імбир з часником для схуднення, не забувайте про деякі протипоказання, це: жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороба, запальні і виразкові процеси в кишечнику, підвищення температури, загострення шкірних захворювань, вагітність. Також не рекомендується вживати напій перед сном, так як він може викликати безсоння. При супутньому захворюванні гіпертонічною хворобою або з порушенням ритму серця, а також при виникненні алергічних реакцій необхідно звернутися до фахівця.

{/LikeAndRead}