Дієта для схуднення на гречці

Дієта для схуднення на гречціУчені всього світу сходяться в думці, що всі злаки мають лікувальні властивості. І це твердження особливо справедливо для гречаної крупи. Завдяки своїй високій енергетичній цінності і повноцінному змісту найважливіших поживних речовин, на даний момент дієта для схуднення на гречці є однією з найбільш ефективних і популярних дієт.

Чому варто вибрати гречану дієту

По-перше, гречана крупа значною мірою збагачена клітковиною, яка сприяє очищенню організму від шлаків і дає відчуття насичення. По-друге, до складу кожного гречаного зернятка входять такі елементи як кальцій, йод, фосфор і вітаміни групи В, які сприяють оптимальній роботі шлунково-кишкового тракту. І, по-третє, гречана крупа є ефективною заміною м'ясних страв, а тому така дієта не викликатиме хворобливого почуття голоду у тих людей, які звикли до регулярного вживання м'яса.

{LikeAndRead}

Як правильно проводиться дієта для схуднення на гречці

  • Гречана крупа заливається окропом з розрахунку 1 ст. гречки на 2-3 ст. води. Потім ємність з кашею закривають кришкою, щільно загортають і залишають на ніч. Можна запарювати кашу прямо в термосі. Спеції та сіль в крупу не повинні додаватися!
  • Приготовану у такий спосіб гречку їдять в будь-якій кількості.
  • За бажанням можна пити і 1% кефір, але не більше літра за добу.
  • Дієта для схуднення на гречці допускає вживання нежирного йогурту (близько 200 г), або можна замінити його 2-3 якими фруктами.
  • Дозволяється пити несолодкий зелений чай або каву, але не дуже багато.
  • Не рекомендовано тобто приблизно за 5 годин до сну, але якщо виникає відчуття голоду, можна випити 1 склянку кефіру.

Подібне харчування дозволяє скинути до 10 кг зайвої ваги за один-два тижні. Але слід враховувати той факт, що обмінні процеси в організмах різних людей протікають з неоднаковою швидкістю. Тому може статися, що одна людина вже за 3-5 днів скине кілька кілограмів, а інший протягом двох тижнів дієти втратить всього 2-3 кг.

У кожному разі, дієта для схуднення на гречці дуже корисна, оскільки вона дозволить провести очищення організму від шлаків.

Єдиним протипоказанням для такої процедури є деякі захворювання шлунково-кишкового тракту. Тому перед початком дієти слід проконсультуватися з досвідченим лікарем. І ще одне обов'язкове правило для всіх, хто дотримується гречану дієту: після закінчення курсу відновлювати дієту можна не раніше, ніж через місяць.

{/LikeAndRead}