Гриб трутовик для схуднення

Гриб трутовик для схудненняТрутовик листяний, що має другу назву «російський гриб», у нас як засіб для схуднення став застосовуватися відносно недавно і активно закуповується іншими країнами в якості ексклюзивного продукту. Наприклад, в Японії в даний час проводиться безліч досить дорогих препаратів, до складу яких входить гриб трутовик для схуднення, який є їх обов'язковим компонентом.

Гриб трутовик для схуднення

Гриб трутовик для схуднення працює за принципом активованого вугілля і, знижуючи апетит, виганяє з організму токсини і шкідливі речовини. Білок, що є складовою частиною гриба, володіє всіма можливими видами амінокислот. Серед трутовиків немає отруйних, тому вони всі годяться для схуднення. Для позбавлення від зайвих кілограмів рекомендується вживати гриб, що росте на модрині.

{LikeAndRead}

Трутовик виділяє речовину полісахарид, яке нормалізує діяльність печінки, сприяє активному розщепленню жирів; іншими словами, цей гриб вчить печінка бездоганно працювати, благопріятствуя відновленню її основних функцій.

Напій з трутовика для схуднення

Напій з трутовика не має протипоказань до застосування і притуплює відчуття голоду. Поряд з цим він сприяє очищенню організму в цілому.

Потрібно залити на ніч півтора склянками холодної води тридцять грам гриба. Вранці гриби потрібно дрібно нарізати, викласти в термос і знову залити тієї ж самою водою, додавши ще одну склянку теплої води.

Термос потрібно загорнути ковдрою і залишити настоюватися напій на 12 годин. Готове засіб потрібно процідити і пити за тридцять хвилин до їжі невеликими порціями.

Ці ж гриби після вживання можна заварювати ще один-два рази. Даний напій можна пити постійно, без шкоди для здоров'я, але бажано робити невеликі перерви, тому що організм звикає до компонентів трутовика і перестає реагувати на них відповідним чином, тобто процес схуднення сповільнюється або зупиняється зовсім.

Існує ще один рецепт:

Гриб трутовик для схуднення в кількості півтора кілограм потрібно подрібнити і перемішати зі ста грамами чорного чаю і п'ятьмастами грамами шипшини. Дану суміш потрібно заварити в літрі окропу і настоювати чотири години. Потім отримане засіб потрібно підігріти, залити в термос, попередньо змішавши з півлітра молока. Приймати його потрібно за півгодини до їжі по половині склянки. Смак можна поліпшити, додавши в чашку столову ложку меду.

У медичній практиці застосовується як протипухлинний засіб, що має кровоспинний і проносну дію, використовується при лікуванні легеневих захворювань.

{/LikeAndRead}