Аптечний вугілля для схуднення

Аптечний вугілля для схудненняАптечний вугілля для схуднення почав використовуватися порівняно недавно. В основі цієї методики лежать унікальні механізми дії та особливості цього лікарського препарату.

Сьогодні все велике поширення отримує активоване вугілля як для лікування шлункового і травного тракту, так і для боротьби із зайвою вагою.

Крім того, популярність цієї речовини обумовлена його екологічно чистим складом, з повною відсутністю будь-яких хімічних речовин і досить низькою ціною.

Активоване вугілля для схуднення - спосіб застосування

Сьогодні існує два основних способи використовувати аптечний вугілля для схуднення.

Перша методика полягає в поступовому збільшенні дози препарату до тих пір, поки одноразова кількість прийнятих таблеток не досягне співвідношення одна до 10 кілограма ваги організму.

{LikeAndRead}

Другий спосіб передбачає прийом вугілля протягом усього дня. Дозування розраховується на три прийоми, за одні годину до їжі. Аптечний вугілля для схуднення повинен прийматися як мінімум протягом десяти днів, після тижневої перерви для закріплення результату його можна повторити.

В основі дії описаних способів лежать абсорбуючі здібності активованого вугілля. Потрапляючи всередину організму, він всмоктує в себе і виводить через природні шляхи всі отруйні і негативні речовини, що заважають нормальному травленню. І як наслідок - організм здатний засвоювати всі необхідні йому елементи і вітаміни, що сприяє більш швидкому обміну речовин. А значить, жири і вуглеводи не матимуть можливості накопичуватися в тілі.

Недоліки методики для схуднення за допомогою аптечного вугілля

Але існує і недоліки в застосуванні аптечного вугілля для схуднення. Основним з них є той факт, що найчастіше вугілля виводить з організму не тільки шкідливі і негативні речовини, але і корисні для організму. Як результат - може порушитися мікрофлора кишечника, або навіть виникнути хвороби й гірше. Тому якщо ви прийняли рішення використовувати цей спосіб, щоб скинути зайві кілограми, то не варто забувати і про вітаміни.

Ще одним недоліком цього методу є поява запорів, адже, як відомо, вугілля має закріпляючу ефектом щодо вмісту кишечника. Сьогодні фахівці рекомендують використовувати активоване вугілля виключно як додатковий засіб до основних методів схуднення для того, щоб вивести всі продукти розпаду. І звичайно, перш ніж починати приймати аптечний вугілля для схуднення, варто спочатку проконсультуватися з лікарем-спеціалістом.

{/LikeAndRead}