Алое корисні властивості

Алое корисні властивостіАлое - Це одна з рослин, чиї цілющі властивості були відомі ще в давні століття. Тоді столітник вважався по-справжньому чудодійним засобом, яке допомагало при пошкодженнях шкіри, опіках, його намагалися використовувати для лікування найрізноманітніших недуг.

Кінський щавель лікувальні властивості

Кінський щавель лікувальні властивостіКінський щавель - рослина, що має лікарську цінність. Кінський щавель використовується в домашній медицині для лікування багатьох недуг. Лікувальні властивості кінського щавлю були відомі ще в середні століття. Лікування кінським щавлем практикується і в наші дні, в якості допоміжної або основної терапії захворювання.

Календула корисні властивості

Календула корисні властивостіУ народній медицині календула вважається одним з найцінніших, чудодійних і універсальних рослин. Календула застосовувалася як лікувальний засіб кілька століть тому і використовується до цих пір, незважаючи на досягнення сучасної фармацевтичної промисловості. Календула застосовується зовнішньо і всередину.

Квітковий мед корисні властивості

Квітковий мед корисні властивостіМатінка-природа зробила людині щедрий подарунок - цінний лікарський продукт і одночасно прекрасну ласощі - квітковий мед. Це унікальна природна комора біологічно активних речовин, необхідних для підтримки здоров'я і повноцінної життєдіяльності людини.

Кетамін корисні властивості

Кетамін корисні властивостіКорисні властивості касторової олії були відомі людям ще з давніх часів. Вже тоді його використовували для лікування волосся і шкіри, виготовлення пом'якшуючих мазей і в якості ефективного проносного. І навіть тепер, коли косметична індустрія пропонує споживачам найширший асортимент різної доглядає косметики, касторове масло не здає своїх позицій. І це не дивно, адже даний засіб, залишаючись абсолютно натуральним і нешкідливим, здатне найсприятливішим чином впливати на здоров'я. Олія рицинова - справжній косметолог і лікар в одному флаконі.

Корисні властивості березових бруньок

Корисні властивості березових бруньокБереза - один із національних символів Росії. Наші пращури цінували це дерево не тільки за красу, а й за його цілющі властивості. Для лікування і профілактики різних захворювань використовується березовий сік, кора дерева, березові бруньки і листя. Сучасна фармацевтика активно застосовує березові бруньки для приготування різних лікарських препаратів. У домашніх умовах також можна ефективно використовувати всі корисні властивості березових бруньок і листя.

Корисні властивості березового соку

Корисні властивості березового сокуВесна - час, коли збирають березовий сік. Березовий сік особливо цінується в цей час, в період авітамінозів, сезонних застуд, коли після зими організм ослаблений і схильний всіляким хворобам. Лікування березовим соком практикували в минулі століття, коли не було швидкодіючим ліків. Останнім часом березовий сік вважається приємним, смачним напоєм, і корисні властивості березового соку і раніше використовують у лікувальних цілях.

Корисні властивості квітів липи

Корисні властивості квітів липиЛиповий цвіт здавна застосовували для лікування багатьох захворювань, корекції косметичних проблем, загального оздоровлення організму. Збирати квіти липи потрібно правильно, заготовлювати і зберігати їх слід в підготовлених приміщеннях. Тільки тоді корисні властивості квітів липи можна використовувати для проведення терапевтичних процедур.

Корисні властивості подорожника

Корисні властивості подорожникаКорисні властивості подорожника були відомі ще древнім лікарям - тоді рослина використовували для профілактики і терапії багатьох захворювань. У сучасному житті лікування травами не настільки поширене, так як фармацевтична промисловість стрімко розвивається. Але в деяких випадках використовувати корисні властивості подорожника переважніше - наприклад, коли є алергія на ліки, або потрібно надати першу допомогу якомога швидше, використовуючи підручні засоби. Збирати подорожник і заготовляти його слід за правилами.

Листя берези Корисні властивості

Листя берези Корисні властивостіБереза - найкрасивіше дерево, символ російських просторів, що володіє найціннішими властивостями. У лікувальних та профілактичних цілях використовується кора і нирки, березове листя, сік і смола. Прополіс, що широко застосовується в нетрадиційній медицині, бджоли роблять саме з березової смоли.

Морська сіль корисні властивості

Морська сіль корисні властивостіМорська сіль - Унікальний продукт. Людство давно відкрило корисні властивості морської солі. Жителі морських узбереж менше схильні до простудних захворювань, ніж жителі середньої смуги. Морська сіль входить до складу багатьох препаратів і є відмінним антисептиком. Учені навіть пов'язують довголіття японців з чарівними властивостями солі. Чому ж морська сіль є цілющою?

Пустирник Корисні властивості

Пустирник Корисні властивостіУ цього непримітного рослини багато псевдонімів, як тільки не називається в народі трава пустирника серцевого: і собача кропива, і кропива глуха, і пустирник волохатий, і пустирник волохатий. Але, мабуть, самі точні назви - сердечник або серцева трава. Вони натякають на корисні властивості пустирника. Але цей «зелений доктор» заслуговує того, щоб про нього детальніше і по порядку.

Ромашка корисні властивості

Ромашка корисні властивостіЗ усього різноманіття кольорів саме ромашка виділяється своїми яскраво вираженими цілющими властивостями. Здавна квіти ромашки служили основою для багатьох ефективних лікарських зілля, які з успіхом використовували знахарі. Ромашка аптечна - Ніжна квітка з приємним ароматом, який їй надає ромашкове масло, також застосовується в медицині і косметології. Цей лікарський квітка широко поширений по всьому світу, і його корисні якості протягом багатьох років служать на благо людства.

Трава материнка

Трава материнкаМатеринка відома своїм приємним ароматом, цілющими властивостями і широкою сферою застосування. Материнка росте повсюдно, в лісах, на луках, уздовж доріг, тому проблем з її заготівлею зазвичай не виникає. Трава материнки застосовується і в кулінарії (відома як орегано), в косметичній промисловості (материнка додається в мило, одеколони, зубні пасти). Материнка входить до складу багатьох трав'яних зборів.

Трава оман застосування

Трава оман застосуванняЦілющі властивості оману були відомі ще в давнину - знахарі вважали, що трава оман здатна позбавити від дев'яти недуг (звідси і назва рослини). Коли люди почали активно застосовувати оман з лікувальними цілями, то з'ясувалося, що оман лікує набагато більше хвороб. Дивосил дуже популярний не тільки в народній медицині. Трава оман використовується і в офіційних методиках, в кулінарії, косметології.

Чайний гриб корисні властивості

Чайний гриб корисні властивостіЧайний гриб популярний за рахунок унікальних властивостей - його лікувальна сила допомагає впоратися з хворобами, підтримує організм, використовується для догляду за волоссям і шкірою. Вирощувати чайний гриб і доглядати за ним легко і просто, а основні правила заварювання цілющого напою зовсім нескладні.

Чистотіл корисні властивості

Чистотіл корисні властивостіУ народній медицині чистотіл здавна застосовували у вигляді настоїв і відварів, з нього отримували сік. Чистотіл можна використовувати у вигляді масла, готувати з нього лікувальні мазі. Чистотіл можна віднести до рослин невибагливим і виростають повсюдно, тому рецептів, де використовуються корисні властивості чистотілу, багато.